Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur B t/m ZZL  zondag 5 mei 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

Z1

10:00

10:15

2

Joke Stringer

Conten

Contender

Z1

10:08

10:23

3

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

Z1

10:16

10:31

4

Alda Heere

Wesley

Negro

Z1

10:24

10:39

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 31

Proef 2 nr 32

1

Bianca Bleijenberg - V.d. Heyden

Bleijenberg´s Early Day

Valeron

ZZL

10:32

10:47

2

Brandy Bos

Vitellius Forêt

Peter Pan

ZZL

10:40

10:55

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze + ring 1 verkleinen 10:48 - 11:08 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze + ring 2 verkleinen 10:55 - 11:23 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M1

11:08

11:23

2

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

11:16

11:31

3

Maaike Feltmann

Fee

Rhodium

M1

11:24

11:39

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

11:32

11:47

2

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M2

11:40

11:55

3

Daphne De Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2

11:48

12:03

4

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

11:56

12:11

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's (catgeorie D en E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Chun Westhoff

Charly

 

L1 cat B

12:04

12:19

2

Tess Van den Oord

Vladimir

 

L1 cat E

12:11

12:26

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L2 cat D

12:18

12:33

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel ring 1: 12:25 - 12:45 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel ring 2: 12:40 - 13:00 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Flore Bogaardt

Abigail

 

B cat E

12:45

13:00

2

Claire Elenbaas

Breezer

Zeppelin

B cat E

12:52

13:07

3

Annike Slot

Igor

Idocus

B cat E

12:59

13:14

4

Valerie Koster

Amalia's Number One

FS Numero Uno

B cat E

13:06

13:21

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

13:13

13:28

2

Sterre Eeman

Gentleman

Apache

B

13:20

13:35

3

Arianne Koopmans

Endor H.

Vainquer

B

13:27

13:42

4

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

B

13:34

13:49

5

Giulia Bartolozzi

Emporio Armani

Sir Scandic

B

13:41

13:56

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Kira Swaluë

Penelope

 

L1

13:48

14:03

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 1: 13:55 - 14:10 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 2: 14:10 - 14:25 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Meaghan Gallagher

King Cavelier C

 

L2

14:10

14:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

2

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

L1

14:17

14:32

3

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

14:24

14:39

4

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman

L1

14:31

14:46

5

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L1

14:38

14:53

6

Ramón Lindauer

Belito J

Damiro

L1

14:45

15:00

7

Kira Swaluë

Ivy van de Zonnehoeve

Glasgow-w Vh Merelsnest

L1

14:52

15:07

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

2

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

L2

14:59

15:14

3

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L2

15:06

15:21

4

Anouk Bouhuys

Domino

Johnson

L2

15:13

15:28

5

Thijs Stringer

Conten

Contender

L2

15:20

15:35

6

Skylar Bos

Hennalena N Forêt

Negro

L2

15:27

15:42

7

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

L2

15:34

15:49

Let op:
 
Parkeren van trailers en vrachtwagens is op het terrein van Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg.