Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS springwedstrijd zondag 10 maart 2019

1.

Claire Elenbaas

Breezer

B

B cat E

4         67,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carlijne Breejen

KCT's Merel

B

B cat D

Uitgesl

 

 

Olivier Scheerder

Livius

B

B cat E

Uitgesl

 

 

Robinson Koster

Khedirah DV

B

B cat E

Uitgesl

 

 

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

B

B cat D

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Claire Elenbaas

Breezer

B

B cat E

 

0         70,0

 

 

 

 

 

 

 

 

Carlijne Breejen

KCT's Merel

B

B cat D

 

4         58,5

 

Robinson Koster

Khedirah DV

B

B cat E

 

Uitgesl

 

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

B

B cat D

 

NG

 

 

 

 

 

 

 

1.

Thijs Stringer

Conten

B

P

0         80,0

 

2.

Francien Engelhard

Lidy

B

P

0         63,0

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Maud Hoekstra

Don Pacino

B

P

4         56,5

 

4.

Annemijn Schoenmaker

Shanaja

B

P

8         63,0

 

5.

Nick van Sante

Classimo

B

P

8         58,5

 

6.

Michelle van Rossum

Fudge

B

P

12       58,5

 

 

Lisa de Graaf

Bright-lingh

B

P

Uitgesl

 

 

Robinson Koster

Giorgio Armani

B

P

Uitgesl

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Meaghan Gallagher

Breeze

B

P

 

0         61,0

2.

Nick van Sante

Classimo

B

P

 

0         59,0

 

 

 

 

 

 

 

3.

Maud Hoekstra

Don Pacino

B

P

 

0         58,5

4.

Francien Engelhard

Lidy

B

P

 

0         56,5

5.

Annemijn Schoenmaker

Shanaja

B

P

 

4         63,5

6.

Lisa de Graaf

Bright-lingh

B

P

 

12       70,0

 

Robinson Koster

Giorgio Armani

B

P

 

Uitgesl

 

Michelle van Rossum

Fudge

B

P

 

NG

 

 

 

 

 

 

 

1.

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

L

P

0

 

2.

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

L

P

0

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Joella Donkers

Go west baraka

L

P

0

 

4.

Meaghan Gallagher

Breeze

L

P

0

 

5.

Shanya Talsma

High Star

L

P

8

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Joella Donkers

Go west baraka

L

P

 

0

 

 

 

 

 

 

 

2.

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

L

P

 

4

3.

Shanya Talsma

High Star

L

P

 

4

4.

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

L

P

 

12

 

 

 

 

 

 

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

Klasse B categorie D en E worden in handicap verreden