Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 8 juli 2018

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 33

Proef 2 nr 34

1

Charissa Iouelle Keet

Wynette

Redford

ZZL

218

191

2

Carly Overeem

Golden Rubin-sun

Rubin-Royal

ZZL

198,5

224

3

Evelijn Van den Bogaard

Center C

Sorento

ZZL

223,5

207,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 29

Proef 2 nr 30

1

Bianca Andriessen

Zafira

Gribaldi

Z2

213,5

202,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 25

Proef 2 nr 26

1

Eline Van der Horst

Feldblume

 

Z1

194

180,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Elyse Vodde

Tinello Tigger

Mondriaan

L2 cat E

177,5

178

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Nouelle Van Rongen

Hilde balia smh

Baltic VDL

L2

181,5

184,5

2

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

L2

176,5

169,5

3

Tamara Bakker

Evita

Wynton

L2

175,5

176

4

Hester Feenstra

Coco Chanel DS

Valeron

L2

190

190,5

5

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

L2

181,5

183,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 18

1

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

M1 cat E

163

171,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 18

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

181

179

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M2

173

172,5

2

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

171

168

3

Patricia Van der Zee

Daisylien

Kunar

M2

165,5

170,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Shannen Van Amsterdam

Sanne

Sturm

L1

182,5

180

2

Thijs Stringer

Conten

Contender

L1

194

194

3

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L1

193,5

194,5

4

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

L1

166,5

180

5

Nouelle Van Rongen

Jeno-E

Numero Uno

L1

182

187,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur Paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

B

195

199

2

Renée Van der Geest

Vitalia Petalí

Balzflug

B

167,5

171,5

3

Floor Steenbeek

Maximus Aurelius

 

B

188

192,5

4

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

B

195

192,5

5

Maud Hoekstra

Don Pacino

 

B

187

193,5

6

Debby Kieboom

Wamita

Manhattan

B

194,5

190,5

7

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

B

198

200

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur Pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Chun Westhoff

Charly

 

B cat B

185,5

187

2

Lieve Meerding

Naarderzigt's Emma

 

B cat D

188

180

3

Michelle Schenkel

Olet's Aron

Nieuwmoeds Patrick

B cat D

Vrijw.

186

4

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B cat D

193,5

190,5

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg