Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 7 juli 2019

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 33

Proef 2 nr 34

1

Bianca Bleijenberg - V.d. Heyden

Bleijenberg´s Early Day

Valeron

ZZL

207

200,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 25

Proef 2 nr 26

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

Z1

176

167,5

2

Daphne Weverling

Fonda

Sorento

Z1

188,5

194,5

3

Nicky Lakeman

LM's Elisa

Wonder Boy SHB

Z1

199,5

192

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

1

Sophie Wits

LM´s Thornfield Issy

Longstone Silver Shadow

Z1-D

192,5

196,5

2

Bente Zuidmeer

Ravel

Priory Firelight

Z1-D

197

190

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 19

1

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

169

167,5

2

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

161,5

158,5

3

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

180

207

4

Linda Theebe

Harmony

Dorado

M1

164

172

5

Pamela Van Geel - Pondes

Carlinka

Dreamcatcher

M1

185,5

196

6

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

173

188,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Nina Marrink

Doerak van de Zonnehoeve

Melle Jerom He Stb 198

M2-E

176,5

178,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Floor Steenbeek

NN

 

M2

154

137

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

199

195,5

3

Daphne De Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2

206

197,5

4

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

174

167

5

Jenna Zuidmeer

Genita fan it Pompebled

Ulke

M2

182

183,5

6

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

185

171

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L2

180

170

2

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

L2

182

191

3

Michelle Van Vuren

Elite

Sir Oldenburg

L2

172,5

174,5

4

Meaghan Gallagher

NN

 

L2

155

NG

5

Karin Den Riet

Zsanyu

Orame

L2

174,5

x

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L2-D

191,5

190

2

Jolijn De Wal

Lm's Bogi

Orchard Boginov

L2-D

170

170

3

Kimberly Klok

LM's Impression

Ismar

L2-D

183

185,5

4

Beaudine Bevers

LM´s Thornfield Issy

Longstone Silver Shadow

L2-D

161

183

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

(categorie D/E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Bo Huizing

LM's Akira

Watermill Falcon

L1-D

170

177,5

2

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1-E

173

174,5

3

Chun Westhoff

Charly

 

L1-B

173

180

4

Noa Marquardt

LM's Tinkerbell

 

L1-B

169

175,5

5

Isabelle Filius

LM's Akira

Watermill Falcon

L1-D

172

183

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

NG

NG

2

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

L1

185

178

3

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L1

193

186,5

4

Sarah Loewy

LM's Casanera

Ronaldo

L1

171,5

172,5

5

Katherine Glasz

Lm's Charlie Brown

Serano Gold

L1

193

181,5

6

Denise Brommer

Chica

Vivaldi

L1

197,5

196,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

(categorie C/D/E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Olivier Scheerder

Livius

Bernstein

B-E

180

177

2

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

B-D

194,5

180,5

3

Isabelle Loewy

Lm's Zatoucha

Haarlem

B-E

177

180

4

Charlotte Zoons

LM's Bronheulog Sunstep

Eyarth Figaro

B-C

175,5

181

5

Fleur Dijk

LM's Moos

Justice H.R.

B-D

178

173,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Sarah Scholten

Wamita

 

B

187

180,5

2

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

174,5

178,5

3

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

B

170

180

4

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

B

196,5

183

5

Monique de Jong

Trix van de Gonda

Onne 376

B

171

175,5

6

Arianne Koopmans

Endor H.

Vainquer

B

186,5

192

7

Bobbie Hooiveld

LM's Cregor

Painted Black

B

171,5

181

8

Isabel Orlemans

Erato De Jeu

Jazz

B

164

176

9

Angelique Gerges

Hurricane

 

B

169

192,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslag FreeRoad Any Dale Cup

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paarden

 

 

 

 

 

1

Daphne De Groot

Adventure

M2

200,667

 

 

2

Noortje Hatzmann

Zizou

M1/M2

198,833

 

 

3

Thijs Stringer

Contender

L2/M1

198,667

 

 

4

Arianne Koopmans

Endor H.

B

197,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pony's

 

 

 

 

 

1

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

L2/L1 cat D

192,166

 

 

2

Chun Westhoff

Charly

B/L1 cat B

182,666

 

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

De foto's die deze dag zijn gemaakt zijn te zien op www.slkfotografie.com