Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 7 april 2019

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 25

Proef 2 nr 26

1

Joke Stringer

Conten

Contender

Z1

203,5

202,5

2

Alda Heere

Wesley

Negro

Z1

199

198

3

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

Z1

198

204,5

4

Naomi Van den Bunt

Whinney

Paddox

Z1

176,5

190

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 33

Proef 2 nr 34

1

Astrid Coster

Esparanza

Wynton

ZZL

210

209,5

2

Skylar Bos

Choice Finch

Voice

ZZL

213

x

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Anouk Volmer

Braveheart

Paddox

M2 

188,5

184,5

2

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2 

181,5

177,5

3

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2 

189

183

4

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M2 

180

181

5

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2 

188,5

178,5

6

Daphne De Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2 

194,5

x

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 18

1

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M1

210

199

2

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

182,5

164

3

Jacobine Ros

Dexter De Witte

Zospecial

M1

191,5

194,5

4

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

M1

181

177,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

L1 cat D

191

192,5

2

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L1 cat D

190,5

183,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

L2

186

188,5

2

Meaghan Gallagher

King Cavelier C

El Salvador

L2

188,5

190

3

Floor Steenbeek

Maximus Aurelius

 

L2

194

187,5

4

Thijs Stringer

Conten

Contender

L2

198

193

5

Skylar Bos

Hennalena N Forêt

Negro

L2

196

217

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Michelle Trautig

Zalitha

 

B

173,5

165,5

2

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

B

195,5

173

3

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

186,5

177

4

Giulia Bartolozzi

Emporio Armani

Sir Scandic

B

198

180

5

Arianne Koopmans

Endor H.

 

B

199

194

6

Sophie Van Dijk

Sherlock Holmes

 

B

176

172

7

Kira Swaluë

Ivy van de Zonnehoeve

Glasgow-w Vh Merelsnest

B

171

171

8

Noa Kool

Dolora

Veron

B

NG

NG

9

Renske Van 't Boveneind

Freedom

 

B

196,5

Vrijw

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's (categorie B en

C worden in handicap verreden)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Chun Westhoff

Charly

 

B cat B

196

178

2

Pien Broekhuysen

Lizzie

 

B cat C

201,5

182

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's categorie E

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Annike Slot

Igor

Idocus

B cat E

191,5

179

2

Flore Bogaardt

Abigail

 

B cat E

182

173

3

Olivier Scheerder

Livius

Bernstein

B cat E

173,5

169

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Meaghan Gallagher

La Quinta

 

L1

177,5

172

2

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

L1

193

176

3

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

174

174

4

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L1

193,5

176

5

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L1

190

190

6

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman

L1

180

194

7

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L1

150,5

NG

8

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

174

172

9

Meaghan Gallagher

Velvet 

 

L1

190

182

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg