Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 5 mei 2019

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

Z1

190

178,5

2

Joke Stringer

Conten

Contender

Z1

202,5

197

3

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

Z1

209,5

199,5

4

Alda Heere

Wesley

Negro

Z1

187,5

175

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 31

Proef 2 nr 32

1

Bianca Bleijenberg - V.d. Heyden

Bleijenberg´s Early Day

Valeron

ZZL

224,5

195,5

2

Brandy Bos

Vitellius Forêt

Peter Pan

ZZL

219,5

229,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M1

187,5

179

2

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

157

152

3

Maaike Feltmann

Fee

Rhodium

M1

168,5

161,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

172,5

173,5

2

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M2

174,5

176,5

3

Daphne De Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2

195,5

201,5

4

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

168,5

157

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's (catgeorie D en E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Chun Westhoff

Charly

 

L1 cat B

172

169,5

2

Tess Van den Oord

Vladimir

 

L1 cat E

183,5

181,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L2 cat D

183

177

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Flore Bogaardt

Abigail

 

B cat E

181

174

2

Claire Elenbaas

Breezer

Zeppelin

B cat E

191

205

3

Annike Slot

Igor

Idocus

B cat E

183,5

174

4

Valerie Koster

Amalia's Number One

FS Numero Uno

B cat E

201,5

203,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

178

185

2

Sterre Eeman

Gentleman

Apache

B

196,5

168,5

3

Arianne Koopmans

Endor H.

Vainquer

B

185,5

192

4

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

B

Vrijw.

168,5

5

Giulia Bartolozzi

Emporio Armani

Sir Scandic

B

179

186

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Kira Swaluë

Penelope

 

L1

167,5

184,5

2

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

L1

172,5

188

3

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

182

162,5

4

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman

L1

184

160

5

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L1

184

170,5

6

Ramón Lindauer

Belito J

Damiro

L1

158,5

158

7

Kira Swaluë

Ivy van de Zonnehoeve

Glasgow-w Vh Merelsnest

L1

175,5

173,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Meaghan Gallagher

King Cavelier C

 

L2

179,5

179

2

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

L2

183,5

185

3

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L2

183,5

175,5

4

Anouk Bouhuys

Domino

Johnson

L2

NG

NG

5

Thijs Stringer

Conten

Contender

L2

191

186

6

Skylar Bos

Hennalena N Forêt

Negro

L2

200

213

7

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

L2

180

182

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg