Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 2 juni 2019

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

Z1

184

Vrijw.

2

Joke Stringer

Conten

Contender

Z1

185,5

196

3

Rianda Schurink

Chelso

 

Z1

209

197,5

4

Wendy Lee (HC)

Eloniki

Veron

Z1

180

217

5

Brandy Bos

Izzy-Lo Forêt

Chippendale

Z1

209,5

216

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 27

Proef 2 nr 28

1

Chestin Vos

Versaille

Rubiquil

Z2

Vrijw.

196,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 31

Proef 2 nr 32

1

Lindy van der Weerd

 

 

ZZL

225,5

218

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Daphne de Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2

x

193

2

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M2

163,5

176,5

3

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

163,5

184

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

171,5

175,5

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M1

180

181

3

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

M1

163

178

4

Stijna Sanders

Jil Sanders

Johnson

M1

191

189

5

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

167,5

169

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Yoostje Kruyt

Starwin's Floris

Heitrak's Marvin

M1 cat D

172

175,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

183

180,5

2

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

L1

182,5

184,5

3

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

160,5

169,5

4

Wendy Pouw

Peanut

 

L1

188

184

5

Joyce Van der Wiel

Figaro

Wynton

L1

185,5

187,5

6

Denise Brommer

Chica

 

L1

196,5

197,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Floor Steenbeek

Jack Call

 

L2

188,5

189,5

2

Meaghan Gallagher

King Cavelier C

 

L2

184,5

188,5

3

Skylar Bos

Just Johnson Forêt

Johnson

L2

196,5

211

4

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L2

191

177,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's (categorie D en E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Flore Bogaardt

Abigail

 

B cat E

183

177,5

2

Valerie Koster

Amalia's Number One

FS Numero Uno

B cat E

NG

NG

3

Lyn Nikkels

Oosteind's El-elin

Goldwind Empire's

B cat D

188,5

181,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Mariëlle Pronk

Inca

 

B

177

196

2

Arianne Koopmans

Endor H.

Vainquer

B

201,5

180

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Chun Westhoff

Charly

 

L1 cat B

NG

NG

2

Annike Slot

Igor

Idocus

L1 cat E

NG

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L2 cat D

194,5

192

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

De foto's die deze dag zijn gemaakt zijn te zien op www.slkfotografie.com