Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 2 februari 2020

RV Any Dale, Muiderberg, 02-02-2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z1, M2 en M1

 

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Boer, M.S. De

 

 

 

 

 

 

 

M1/P, proef 15 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Jack Call

Foreigner

M1

P

15

192

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

15

180

x

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

15

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

M1/P, proef 16 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Jack Call

Foreigner

M1

P

16

187,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

16

182,5

x

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

16

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

M2/P, proef 19 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

19

191,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M2

P

19

165,5

 

 

 

 

 

 

 

 

M2/P, proef 20 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

20

186,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M2

P

20

167

 

 

 

 

 

 

 

 

M2/D en M2/E, proef 19 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

19

179,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Elyse Vodde

Tinello Tigger

Mondriaan

M2

E

19

171,5

 

 

 

 

 

 

 

 

M2/D en M2/E, proef 20 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

20

184

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Elyse Vodde

Tinello Tigger

Mondriaan

M2

E

20

178,5

 

 

 

 

 

 

 

 

L2/E, proef 11 (1 combinatie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Annike Slot

Igor

Idocus

L2

E

11

189

 

 

 

 

 

 

 

 

L2/E, proef 12 (1 combinatie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Annike Slot

Igor

Idocus

L2

E

12

187

 

 

 

 

 

 

 

 

B/C, proef 3 (1 combinatie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Dana Greve

Boris

Vader Onbekend

B

C

3

190

 

 

 

 

 

 

 

 

B/E, proef 3 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Kiki Manen

Dancer

 

B

E

3

189,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Alma Jansen

Rango

Vader Onbekend

B

E

3

172

 

 

 

 

 

 

 

 

B/C, proef 4 (1 combinatie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Dana Greve

Boris

Vader Onbekend

B

C

4

179,5

 

 

 

 

 

 

 

 

B/E, proef 4 (2 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Kiki Manen

Dancer

 

B

E

4

189,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Alma Jansen

Rango

Vader Onbekend

B

E

4

179

 

 

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Meeües, T.

 

 

 

 

 

 

 

L1/P, proef 7 (5 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

7

196

2

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

7

187

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Niki Van der Wielen

Zesilette

Goodtimes

L1

P

7

185,5

4

Michelle Van Rossum

Breeze

Unesco

L1

P

7

183

5

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

P

7

180,5

 

 

 

 

 

 

 

 

L1/P, proef 8 (5 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

8

195,5

2

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

8

194

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Niki Van der Wielen

Zesilette

Goodtimes

L1

P

8

186

4

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

P

8

185

5

Michelle Van Rossum

Breeze

Unesco

L1

P

8

181,5

 

 

 

 

 

 

 

 

B/P, proef 3 (10 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Emma Snabilié

Wesley

Negro

B

P

3

203

2

Romy Wiering

Eye Catcher

 

B

P

3

201,5

3

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

3

194

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Silver Hatt

Indy

 

B

P

3

192,5

5

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

P

3

190,5

6

Charlotte Ruiter

GUINDERO

 

B

P

3

186,5

7

Suzanne Zwerink

Bigby Star E Z

Big Star JR K Z

B

P

3

182,5

8

Eline Kapteijn

Hurricane

Africano XXX

B

P

3

179

9

Romy Oudshoorn

Zalitha

Pierrot

B

P

3

173,5

10

Laurie Linnekamp

Sija

Vader Onbekend

B

P

3

172

 

 

 

 

 

 

 

 

B/P, proef 4 (10 combinaties)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Romy Wiering

Eye Catcher

 

B

P

4

201

2

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

4

195,5

3

Emma Snabilié

Wesley

Negro

B

P

4

194

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

P

4

191,5

5

Silver Hatt

Indy

 

B

P

4

189

6

Charlotte Ruiter

GUINDERO

 

B

P

4

184

7

Suzanne Zwerink

Bigby Star E Z

Big Star JR K Z

B

P

4

181

 

Eline Kapteijn

Hurricane

Africano XXX

B

P

4

181

9

Laurie Linnekamp

Sija

Vader Onbekend

B

P

4

172,5

x

Romy Oudshoorn

Zalitha

Pierrot

B

P

4

Vrijw

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg