Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 1 december 2019

UITSLAG 1-12-2019 KNHS wedstrijd Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Gooyer, C.L. De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Anouk Slabbers

Ibsen B

Wynton

Z1

P

25

212

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Dylan Berends

Triton

Toro 13 Gt

Z1

P

25

186,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Anouk Slabbers

Ibsen B

Wynton

Z1

P

26

209,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Dylan Berends

Triton

Toro 13 Gt

Z1

P

26

195

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

21

190

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

P

21

186

3

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

P

21

164

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

P

22

183

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

22

182,5

3

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

P

22

170

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

17

183,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

17

183

3

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

17

183

4

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

17

180

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

18

195,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

18

177,5

3

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

18

175,5

4

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

18

174

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

21

174

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

22

179

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L2

P

13

185

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L2

P

14

183,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Iris Leyds

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L1

D

9

184

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

9

194,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1

E

9

178,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Iris Leyds

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L1

D

10

192

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

10

193,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1

E

10

180

 

 

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Sennema, F.E.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

9

181

2

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

L1

P

9

180,5

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

L1

P

9

180

4

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

9

171

5

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

P

9

169

x

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

9

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

10

189

2

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

L1

P

10

187,5

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

10

182,5

4

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

P

10

177,5

5

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

L1

P

10

176,5

x

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

10

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Romy Wiering

Eye Catcher

 

B

P

5

198,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Danieck Venderbosch

Viggo

 

B

P

5

179

3

Charlotte Ruiter

GUINDEROXIII

 

B

P

5

175

x

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

5

Vrijw

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Romy Wiering

Eye Catcher

 

B

P

6

198,5

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

6

189

3

Charlotte Ruiter

GUINDEROXIII

 

B

P

6

188,5

4

Danieck Venderbosch

Viggo

 

B

P

6

176

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Dana Greve

Boris

 

B

C

5

187,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Alma Jansen

Rango

 

B

E

5

184,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Dana Greve

Boris

 

B

C

6

197,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rang

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

ptn.

1

Alma Jansen

Rango

 

B

E

6

191,5

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg