Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 1 september 2019

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

Z1

215,5

195,5

2

Dylan Berends

Triton

Toro 13 Gt

Z1

208,5

206,5

3

Brandy Bos

Izzy-Lo Forêt

Chippendale

Z1

211,5

218,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

173

189

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

178,5

192

3

Babbie de Roo

Sjakhie

Peru's Scen Tao

M2

180,5

183,5

4

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

170,5

178,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

170,5

175

2

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

Vrijw.

NG

3

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

181

182

4

Demi Rigter

Flabbergasted

V. Alba 69

M1

185

183

5

Skylar Bos

Just Johnson Forêt

Johnson

M1

192

197

6

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

180,5

171,5

7

Floor Steenbeek

Jack Call

Foreigner

M1

168,5

169

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M1-D

176,5

181

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L2

187,5

168,5

2

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

L2

186

166

3

Wendy Pouw

Peanut

 

L2

185,5

164,5

4

Meaghan Gallagher

Ivy Vienna

 

L2

176,5

162,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Sarah Scholten

Wamita

 

B

191,5

185

2

Suzanne Vijverberg-Reijn

Scotwork Gimli

Lexicon

B

185,5

160

3

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

B

190,5

185

4

Mariëlle Pronk

Inca

 

B

190,5

165

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's (categorie D/E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Olivier Scheerder

Livius

Bernstein

B-E

184

176

2

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

 

B-D

198

186

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Annike Slot

Igor

Idocus

L1-E

179

186,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Iris Leyds

Dalton C.r.

Canturano

L1

177,5

181,5

2

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

L1

188

180

3

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

183

180,5

4

Joyce Van der Wiel

Figaro

Wynton

L1

175

177

5

Romy De Roo

Tullibard

Tullibards Shakespeare

L1

176,5

168,5

6

Kira Swaluë

Ivy van de Zonnehoeve

Glasgow-w Vh Merelsnest

L1

185,5

174,5

7

Mandy Van Dijk

Yelte W.

Tietse D.

L1

184,5

166

8

Nikita Buis

Italo Svevo Ds

Lord Leatherdale

L1

178

169,5

9

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

178,5

176

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Ring 1

 

1

Floor Steenbeek

Italic

Zavall Vdl

M2

182,5

Proef 19

2

Floor Steenbeek

Italic

Zavall Vdl

M2

179,5

Proef 20

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg