Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 8 april 2018

 

Klasse Z dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 25

Proef 2 nr 26

1

Bianca Prenger - Woutersen

V.i.p.

Krack C

Z1

200,00

196,00

2

Kelly Timmerman

Diva B

Upper Class

Z1

194,00

204,50

3

Eline Van der Horst

Feldblume

 

Z1

201,50

204,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 29

Proef 2 nr 30

1

Charissa louelle Keet

Wynette

Redford

Z2

203,00

Vrijw.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 33

Proef 2 nr 30

1

Ildiko Rugenbrink

Gepetto vd zonnehoeve

Flamenco Desemilly

ZZL

196,50

199,00

2

Debby Van de Kasteele

Esprit

Spielberg

ZZL

200,50

198,50

3

Laura Ravelli

Dicaro

Obelisk

ZZL

233,50

NG

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 18

1

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M1

194,50

193,00

2

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

168,50

166,00

3

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M1

176,50

170,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Laura Van den Berg

Julia

Moorland's Crack

M2-D

182,50

171,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

M2

186,00

162,00

2

Karin Revers

Arage

Tango

M2

177,00

166,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Naomi Gerrits

Speycksbosch Duchesse

De Goede Ree 

L1

184,00

182,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman

L1

185,00

176,00

2

Nina Vos

Rinske Brechtje V.

Beart 411

L1

178,00

182,00

3

Caroline vd Werff - vd Bogaard

Calina

Caruso

L1

169,50

171,00

4

Hester Feenstra

Dreamer

Voice

L1

185,00

186,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

L2

175,00

178,50

2

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

L2

188,00

178,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Chun Westhoff

Charly

 

B-B

174,00

173,50

2

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B-D

Uitgesl.

175,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Renée Van der Geest

Pacamorka

Balzflug

B

NG

NG

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

B

202,50

199,50

3

Daisy Hope

fantasio c

Negro

B

169,00

170,00

4

Niki Van der Wielen

Chardon

 

B

187,50

187,00

5

Thijs Stringer

Conten

Contender

B

200,00

183,50

6

Mariëlle Pronk

Inca

 

B

168,00

164,50

 

 

 

 

 

 

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg