Rijvereniging Any Dale

Uitslagen KNHS dressuur zondag 4 februari 2018

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Joke Stringer

Conten

Contender

M2

183,5

183

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M1

170

181,5

2

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M1

181

182

3

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

167,5

162

4

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M1

184

186

5

Christine Reinhart

Gerbrich van de Singel

Krist 358

M1

175,5

167,5

6

Anouk Slabbers

Gravin Cara C

Uphill

M1

184

172

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Carlijne Den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B-D

186

189,5

2

Suzy Herders

Bronco

 

B-E

NG

NG

3

Chun Westhoff

Charly

 

B-B

177,5

174,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Christa Lyesen

Nighttown

Calvados

L2

180,5

181

2

Jocelle Vroege

Ted

Wirbelstein vd H.

L2

180

171,5

3

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

L2

185,5

185

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Lotte Stringer

Eltieza

Indoctro

L1-E

167,5

171

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

L2-E

182,5

182

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Anne Griffioen

Tornado

 

M2-D

173,5

182,5

2

Laura Van den Berg

Julia

Moorland's Crack

M2-D

186,5

177,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Nicky Lakeman

LM's Elisa

Wonder Boy SHB

M1

170

173,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Jocelle Vroege

Bloem

 

L1

181,5

182,5

2

Didi Baaij

Bibo Toscana

 

L1

NG

NG

3

Rebekka Nieuwenhuizen

LM's Daantje

Westpoint

L1

185,5

181,5

4

Suzan Westerdijk

Charlie Brown

Serano Gold

L1

NG

NG

5

Emma Van der Steen

LM's Baloubert

Balou Du Rouet Z

L1

178,5

177

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Thijs Stringer

Conten

Contender

B

184

184

2

Pascalle Schram

LM's Edo

Zeven O

B

178

174

3

Jan Kuijper

Uune

Opium

B

179,5

180

4

Caroline van der Werff

Calina

Caruso

B

189

181,5

5

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

B

188

180

6

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

B

194

187

7

Charlotte Ruiter

Feldblume

Strawinsky

B

201

204,5

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg