Rijvereniging Any Dale

 

Startlijst Pinksterspringen maandag  10 juni 2019

 

PARCOURSLOPEN ALLE MANEGERUBRIEKEN 12.00 UUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1.  manege pony's inrijden 12.15 uur

 

 

 

 

 

Naam

Paard

 

Klasse

 

1

Dunja Douma

Mickey

 

B

 

2

Milou van Zeggelaar

Dakota

 

B

 

3

Bibi van Dijk

Bink

 

B

 

4

Britt van Willigenburg

Easter

 

B

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2. manege pony's inrijden ca 12.45 uur

 

 

 

 

 

Naam

Paard

 

Klasse

 

5

Anna Jonckheer

Idefix

 

B

 

6

Fay van Diest

Mickey

 

B

 

7

Anna Jonckheer

Dakota

 

B

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1. manege paarden inrijden ca 13.15 uur

 

 

 

 

 

Naam

Pony

 

Klasse

 

1

Floris den Breejen

Pinot

 

B

 

2

Valerie Jonckheer

Guinness

 

B

 

3

Marit Pool

Zeus

 

B

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2. manege paarden inrijden ca. 13.45 uur

 

 

 

 

 

Naam

Paard

 

Klasse

 

4

Emelie Mager

Varon

 

L

 

5

Renée van der Geest

Touch Wood

 

L

 

6

Samantha Mager

Macho

 

L

 

 

 

 

 

 

 

 

PARCOURSLOPEN ALLE PENSIONRUBRIEKEN CA 14.15 UUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1. pension ponys aanvang ca 14.30 uur

 

 

 

 

 

Naam

Pony

 

Klasse

 

 

 

 

 

1e ronde

2e ronde

1

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

B

 

2

Alma Jansen

Rango

 

B

 

1

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

 

B

2

Alma Jansen

Rango

 

 

B

3

Carlijne den Breejen

Merel

 

B

 

4

Anouk Slabbers

Devil

 

B

 

5

Claire Elenbaas

Breezer

 

B

 

3

Carlijne den Breejen

Merel

 

 

B

4

Anouk Slabbers

Devil

 

 

B

5

Claire Elenbaas

Breezer

 

 

B

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1. pension paarden aanvang ca 15.10 uur

 

 

 

 

 

Naam

Paard

 

Klasse

 

1

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

 

B

 

2

Sarah Scholten

Charlie

 

B

 

1

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

 

 

B

2

Sarah Scholten

Charlie

 

 

B

3

Michelle van Rossum

Fudge

 

B

 

4

Jip Schulte

Epic

 

B

 

3

Michelle van Rossum

Fudge

 

 

B

4

Jip Schulte

Epic

 

 

B

5

Thijs Stringer

Contender

 

B

 

6

Maud Hoekstra

Don

 

B

 

5

Thijs Stringer

Contender

 

 

B

6

Maud Hoekstra

Don

 

 

B

7

Meaghan Gallagher

Basta

 

L

 

8

Suzanne Zwerink

King

 

L

 

9

Alda Heere

Wesley

 

M

 

7

Meaghan Gallagher

Basta

 

 

L

8

Suzanne Zwerink

King

 

 

L

9

Alda Heere

Wesley

 

 

M

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat: tel. 06 12926504

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld: pony's 10 euro, paarden 12,50 euro en pension ruiters 2e ronde 7,50 euro.

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Manegepony's en paarden: inrijden buitenrijbaan onder begeleiding

 

 

 

Pensionpony's en paarden: zelfstandig inrijden in binnennrijbaan 

 

 

 

 

 

 

 

Er wordt in de volgende klassen gestart:

 

 

 

 

 

Manege ponys: B 

 

 

 

 

 

Manege paarden: B en L 

 

 

 

 

 

Pension ponys: B 

 

 

 

 

 

Pension paarden: B, L en M (in handicap)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meaghan Gallagher met Velvet en Anouk Slabbers met Devil rijden voor de hoogte tussen de 

 

 

 

 

 

pony's, voor de einduitslag tellen zij mee bij de paarden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Er wordt een klassiek rijstijl parcours verreden in alle klassen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starttijden zijn bij benadering en kunnen afwijken. Deelnemers dienen hier rekening mee te houden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deelnemers dienen het startgeld voor aanvang van de wedstrijd te voldoen bij het wedstrijdsecretariaat.

 

 

 

 

 

Voor deze wedstrijd dienen deelnemers lid te zijn van Rijvereniging Any Dale. Lid worden kan ter plaatse.

 

 

 

 

 

Zie ook het algemeen wedstrijdreglement van Rijvereniging Any Dale.