Rijvereniging Any Dale

Startlijst Pepernootspringen zondag 24 november 2019

Wedstrijdsecretariaat: tel. 06 12926504

 

 

 

 

     

 

Inschrijfgeld                                                            € 12,50         

Manegepony's en paarden: inrijden binnenrijbaan onder begeleiding

Pensionpony's en paarden: zelfstandig inrijden in buitenrijbaan (mits de weersomstandigheden dit toelaten)

 

PARCOURSLOPEN ALLE MANEGERUBRIEKEN 11.30 UUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1.  manege pony's inrijden 11.45 uur

 

 

 

 

 

Naam

Pony

 

Klasse

 

1

Femke Tenninglo

Ariel

 

B

 

2

Roos de Vries

Mickey

 

B

 

3

Aleksandra Oud

Easter

 

B

 

4

Britt van Willigenburg

*

 

B

 

5

Anna Outersterp

Idefix

 

B

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2. manege pony's inrijden ca 12.15 uur

 

 

 

 

 

Naam

Pony

 

Klasse

 

6

Maud van Grondelle

Ariel

 

B

 

7

Yfke Holdinga

Boris

 

B

 

8

Bibi van Dijk

Bink

 

B

 

9

Evi Veldhuis

Easter

 

B

 

10

Anna Jonckheer

Robin Hood

 

B

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 3. manege pony's inrijden ca 12.45 uur

 

 

 

 

 

Naam

Pony

 

Klasse

 

11

Milou van Wallet

Boris

 

B

 

1

Fay van Diest

Robin Hood

 

L

 

2

Dunja Douma

Mickey

 

L

 

3

Sterre Langereis

*

 

L

 

 

 

 

 

 

 

 

* ivm uitvallen van Dakota in overleg met het secretariaat een andere pony kiezen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1. manege paarden inrijden ca. 13.10 uur

 

 

 

 

 

Naam

Paard

 

Klasse

 

1

Valerie Jonckheer

Guinness

 

B

 

2

Marit Pool

Zeus

 

B

 

3

Jennifer Stoof

Macho

 

B

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2. manege paarden inrijden ca. 13.35 uur

 

 

 

 

 

Naam

Paard

 

Klasse

 

1

Emelie Mager

Varon

 

L

 

2

Roos Trommel

Macho

 

L

 

3

Romy Wiering

Guinness

 

L

 

4

Samantha Mager

U2

 

L

 

5

Renée van der Geest

Touch Wood

 

L

 

 

 

 

 

 

 

 

PARCOURSLOPEN ALLE PENSIONRUBRIEKEN CA 14.10 UUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 1. pension ponys en paarden aanvang ca 14.20 uur

 

 

 

 

 

Naam

Pony

 

Klasse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Britt Scholts 

Farouk

 

B

 

1

Meaghan Gallagher 

La Quinta

 

paard

 

2

Nina Jansen

Rango

 

B

 

3

Olivier Scheerder

Livius

 

B

 

4

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

 

B

 

5

Flore Bogaardt

Abigail

 

B

 

6

Alma Jansen

Rango

 

B

 

2

Meaghan Gallagher 

Velvet Gold

 

paard

 

 

 

 

 

 

 

 

Naam

Paarden

 

 

 

3

Thijs Stringer

Wesley

 

paard

 

4

Sarah Scholten

Charly

 

paard

 

5

Michelle van Rossum

Fudge

 

paard

 

6

Fabienne Molenkamp

Calvados

 

paard

 

7

Caroline van der Werff

Calina Z

 

paard

 

8

Maite Contreras Gimenez

Vigo

 

paard

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!

Er wordt in de volgende klassen gestart:

 

 

 

 

 

Manege ponys: B en L (in handicap)

 

 

 

 

 

Manege paarden: B en L (in handicap)

 

 

 

 

 

Pension ponys: BB en B (in handicap)

 

 

 

 

 

Pension paarden: BB, B en L (in handicap)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Er wordt een klassiek rijstijl parcours verreden in alle klassen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De winnaars van de manegerubrieken rijden een finale om de vergulde pepernoot manegeruiter.

 

 

 

 

 

De winnaars van de pensionrubrieken rijden een finale om de vergulde pepernoot pensionruiter.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starttijden zijn bij benadering en kunnen afwijken. Deelnemers dienen hier rekening mee te houden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het is toegestaan om verkleed deel te nemen, mits er een goed passende cap wordt gedragen en 

 

 

 

 

 

rijlaarzen of jodphurs met chaps.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deelnemers dienen het startgeld voor aanvang van de wedstrijd te voldoen bij het wedstrijdsecretariaat.

 

 

 

 

 

Voor deze wedstrijd dienen deelnemers lid te zijn van Rijvereniging Any Dale. Lid worden kan ter plaatse.

 

 

 

 

 

Zie ook het algemeen wedstrijdreglement van Rijvereniging Any Dale.

 

 

 

 

 

Aanvang finale circa 15.00 uur

 

 

 

Uitreiking vergulde pepernoten circa 15.30 uur

 

 

 

LET OP: Gewijzigde aanvangsttijd!