Rijvereniging Any Dale

Startlijst KNHS indoor springwedstrijd zondag 10 maart 2019
 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdsecretariaat: 06 12926504



Let op! Starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!

Parcourslopen 11.45 uur

 

 

 

 

 

 

 

Parcourslopen onder begeleiding van parcoursbouwer G. van Delden.

 

 

 

 

 

 

 

Aanvang 12.15 uur

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden  

 

 

€ 12,50 per parcours (leden rijvereniging Any Dale € 10,00)

 

Inschrijfgeld pony's 

 

 

€ 10,00 per parcours (leden rijvereniging Any Dale € 8,00)

 

 

De ponyrubrieken Klasse B categorie D en E worden in handicap verreden,

 

 

 

 

Ook voor het oefenspringen wordt een prijsklassement opgemaakt!

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Soort

KL.

Parcours 1

Parcours 2

 

Meaghan Gallagher

 

oefen

pony

40 cm

 

 

Meaghan Gallagher

 

oefen

pony

 

40 cm

 

Annike Slot

Igor

oefen

pony

40 cm

 

 

Pien Broekhuysen

Lizzie

oefen

pony

40 cm

 

 

Annike Slot

Igor

oefen 

pony

 

40 cm

 

Meaghan Gallagher

La Quinta

oefen 

pony

40 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pien Broekhuysen

Lizzie

oefen 

pony

 

60 cm

 

Meaghan Gallagher

La Quinta

oefen 

pony

 

60 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

Fabienne Molenkamp

Calvin

oefen 

60 cm

 

 

Isabel Lengers

Jungle Book

oefen

P

60 cm

 

 

Fabienne Molenkamp

Calvin

oefen 

 

60 cm

 

Isabel Lengers

Jungle Book

oefen

P

 

60 cm

 

Renée van der Geest 

Viggo

oefen

P

60 cm

 

 

Dylan Berends

Triton

oefen

P

60 cm

 

 

Renée van der Geest 

Viggo

oefen

P

 

60cm

 

Cato van der Werff

Calina

oefen

P

60 cm

 

 

Nikita Kouwenhoven

Jumbo Last Chance

oefen

P

60 cm

 

 

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

oefen

P

60 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cato van der Werff

Calina

oefen

P

 

80 cm

 

Nikita Kouwenhoven

Jumbo Last Chance

oefen

P

 

80 cm

 

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

oefen

P

 

80 cm

 

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

oefen

P

80 cm

 

 

Jip Schulte

Elegance SB

oefen

P

80 cm

 

 

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

oefen

P

 

80 cm

 

Jip Schulte

Elegance SB

oefen

P

 

80 cm

 

Rosemarie Suurland

Diamant

oefen

P

80 cm

 

 

Amber Koudijs

Gradine

oefen

P

80 cm

 

 

Rosemarie Suurland

Diamant

oefen

P

 

80 cm

 

Amber Koudijs

Gradine

oefen

P

 

80 cm

 

Ronald Tichelaar

Eden

oefen

P

80 cm

 

 

Antoinet Kieft

Imorka Retto

oefen

P

80 cm

 

 

Ronald Tichelaar

Eden

oefen 

P

 

80 cm

 

Antoinet Kieft

Imorka Retto

oefen 

P

 

80 cm

 

Anouk Slabbers

Golden Lady

oefen

P

80 cm

 

 

Suzanne Zwerink

Charlie

oefen

P

80 cm

 

 

Anouk Slabbers

Golden Lady

oefen

P

 

80 cm

 

Suzanne Zwerink

Charlie

oefen

P

 

80 cm

 

 

 

 

 

 

 

Parcourslopen omstreeks 14.00 uur

 

 

 

 

 

 

Aanvang B pony's omstreeks 14.15 uur

 

 

 

 

 

 

Klasse B catgorie D en E worden in handicap verreden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carlijne Breejen

KCT's Merel

B

B cat D

met barrage

 

 

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

B

B cat D

met barrage

 

 

Carlijne Breejen

KCT's Merel

B

B cat D

 

zonder barrage

 

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

B

B cat D

 

zonder barrage

 

 

 

 

 

 

 

 

Olivier Scheerder

Livius

oefen

pony

 

80 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

Thijs Stringer

Conten

oefen

P

 

80 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

Olivier Scheerder

Livius

B

B cat E

met barrage

 

 

Claire Elenbaas

Breezer

B

B cat E

met barrage

 

 

Robinson Koster

Khedirah DV

B

B cat E

met barrage

 

 

Claire Elenbaas

Breezer

B

B cat E

 

zonder barrage

 

Robinson Koster

Khedirah DV

B

B cat E

 

zonder barrage

 

 

 

 

 

 

 

 

Thijs Stringer

Conten

B

P

met barrage

 

 

Michelle van Rossum 

Fudge

B

P

met barrage

 

 

Maud Hoekstra

Don Pacino

B

P

met barrage

 

 

Michelle van Rossum

Fudge

B

P

 

zonder barrage

 

Maud Hoekstra

Don Pacino

B

P

 

zonder barrage

 

Francien Engelhard

Lidy

B

P

met barrage

 

 

Nick van Sante

Classimo

B

P

met barrage

 

 

Francien Engelhard

Lidy

B

P

 

zonder barrage

 

Nick van Sante

Classimo

B

P

 

zonder barrage

 

Annemijn Schoenmaker

Shanaja

B

P

met barrage

 

 

Lisa de Graaf

Bright-lingh

B

P

met barrage

 

 

Annemijn Schoenmaker

Shanaja

B

P

 

zonder barrage

 

Lisa de Graaf

Bright-lingh

B

P

 

zonder barrage

 

Robinson Koster

Giorgio Armani

B

P

met barrage

 

 

Meaghan Gallagher

Breeze

B

P

 

zonder barrage

 

Robinson Koster

Giorgio Armani

B

P

 

zonder barrage

 

 

 

 

 

 

 

Parcourslopen omstreeks 15.30 uur

 

 

 

 

 

 

Aanvang L springen omstreeks 15.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meaghan Gallagher

Breeze

L

P

met barrage

 

 

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

L

P

met barrage

 

 

Joella Donkers

Go west baraka

L

P

met barrage

 

 

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

L

P

 

zonder barrage

 

Joella Donkers

Go west baraka

L

P

 

zonder barrage

 

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

L

P

met barrage

 

 

Shanya Talsma

High Star

L

P

met barrage

 

 

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

L

P

 

zonder barrage

 

Shanya Talsma

High Star

L

P

 

zonder barrage