Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

 

       

 

Alleen contant betalen! Pinnen niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 13 oktober 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

Aanvang: 10:00

 

 

 

 

 

 

M2 paarden

 

 

 

 

 

 

M1 paarden

 

 

 

 

 

 

M1 pony's

 

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

1--10:00

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

P

19

2--10:08

Floor Steenbeek

Italic

 

M2

P

19

3--10:16

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

P

20

4--10:24

Floor Steenbeek

Italic

 

M2

P

20

5--10:32

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

15

6--10:40

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

15

7--10:48

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

16

8--10:56

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

16

9--11:04

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

P

15

10--11:12

Natasja Been

Joost

Uphill

M1

P

15

11--11:20

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

P

16

12--11:28

Natasja Been

Joost

Uphill

M1

P

16

11:36

pauze (15 min.)

 

 

 

 

 

13--11:51

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

19

14--11:59

Serena Van Gelder

Elegance des terdrix

Ut Liekt Goed

M2

P

19

15--12:07

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

20

16--12:15

Serena Van Gelder

Elegance des terdrix

Ut Liekt Goed

M2

P

20

17--12:23

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

15

18--12:31

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M1

D

15

19--12:39

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

16

20--12:47

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M1

D

16

21--12:55

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

15

22--13:03

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L2

P

11

23--13:10

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

16

24--13:18

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L2

P

12

 

 

 

 

 

 

 

L1 pony's

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

25--13:25

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

7

26--13:32

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

L1

D

7

27--13:39

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

8

28--13:46

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

L1

D

8

 

 

 

 

 

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

13:53

pauze (17 min.)

 

 

 

 

 

29--14:10

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

P

7

30--14:17

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L1

P

7

31--14:24

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

P

8

32--14:31

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L1

P

8

33--14:38

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

7

34--14:45

Amber Hoogland

Nymo Van De Feoramore

Liz Nebukadnezar

L1

P

7

35--14:52

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

8

36--14:59

Amber Hoogland

Nymo Van De Feoramore

Liz Nebukadnezar

L1

P

8

37--15:06

Ilse Fassotte

Nariel Surion Van De Feoramore

Nymo

L1

P

7

38--15:13

Charissa louelle Keet

Kennedy

Franklin

L1

P

7

39--15:20

Ilse Fassotte

Nariel Surion Van De Feoramore

Nymo

L1

P

8

 

 

 

 

 

 

 

B pony's

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

15:27

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

40--15:37

Charlotte Ruiter

Guindero XIII

 

B

P

3

41--15:44

Alma Jansen

Rango

Vader Onbekend

B

E

3

42--15:51

Olivier Scheerder

Livius

Bernstein

B

E

3

43--15:58

Charlotte Ruiter

Guindero XIII

 

B

P

4

44--16:05

Alma Jansen

Rango

Vader Onbekend

B

E

4

45--16:12

Olivier Scheerder

Livius

Bernstein

B

E

4

46--16:19

Pien Broekhuysen

Lizzie

Vader Onbekend

B

C

3

47--16:26

Lizzy Woudstra

Zonnehoeve's Jake

Vader Onbekend

B

D

3

48--16:33

Pien Broekhuysen

Lizzie

Vader Onbekend

B

C

4

49--16:40

Lizzy Woudstra

Zonnehoeve's Jake

Vader Onbekend

B

D

4

16:47

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

50--16:57

Jip Schulte

Elegance SB

 

B

P

3

51--17:04

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

B

P

3

52--17:11

Jip Schulte

Elegance SB

 

B

P

4

53--17:18

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

B

P

4

54--17:25

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

B

P

3

55--17:32

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

P

3

56--17:39

Jan Kuijper

 

 

 

 

4

57--17:46

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

P

4

Let op: gewijzigde starttijden!
 

Door de vele regen van afgelopen week zijn de Z-rubrieken komen te vervallen.