Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 10,00 per proef

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€  8,00 per proef

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 11 maart 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

L2-E

10:00

10:14

2

Lisa Roodhart

Sylvester

 

L2-E

10:07

10:21

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Sofie Kuilman

Da Vinci

Van Gogh

M2

10:28

10:44

2

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

M2

10:36

10:52

 

 

 

 

 

 

 

3

Wendy Aaldijk

Bobby

Inco

M2

11:00

11:16

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Channah De Graaff

Mha-mufasa

Dolci's Don Diego

M2-D

11:08

11:24

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze: 11:34 - 11:47 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 18

1

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M1

11:47

12:03

2

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M1

11:55

12:11

 

 

 

 

 

 

 

3

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

12:19

12:35

4

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

12:27

12:43

 

 

 

 

 

 

 

5

Keisha Tjepkema

Pedrosa

Ponifex

M1

12:51

13:07

6

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M1

12:59

13:15

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel: 13:23 - 13:38 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman

L1

13:38

13:52

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

L2

13:45

13:59

 

 

 

 

 

 

 

2

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

L2

14:06

14:27

3

Marloes Engel

Belle Van Stal Linde

Jerke 434

L2

14:13

14:34

4

Keisha Tjepkema

Django De Balou

Balou Du Rouet Z

L2

14:20

14:41

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Caroline van der Werff

Calina

Caruso

B

14:48

15:02

2

Renée Van der Geest

Pacamorka

Balzflug

B

14:55

15:09

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze 15:16 - 15:31 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Debby Kieboom

Wamita

Manhattan

B

15:31

15:45

4

Charlotte Ruiter

Feldblume

Strawinsky

B

15:38

15:52

 

 

 

 

 

 

 

5

Michelle van Rossum 

Ultra Vottie

Ferro

B

15:59

16:13

6

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

B

16:06

16:20

 

 

 

 

 

 

 

7

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

B

16:27

16:41

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B-D

16:34

16:48