Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

 

       

 

Alleen contant betalen! Pinnen niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 10 november 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

Jury bij C:

Kralingen, I.P. Van

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z1 en Z2 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

1--10:00

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

Z1

P

25

2--10:07

Anouk Slabbers

Ibsen B

Wynton

Z1

P

25

3--10:14

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

Z1

P

26

4--10:21

Anouk Slabbers

Ibsen B

Wynton

Z1

P

26

5--10:28

Marlin Verwoert

Tabitha B&B

Lord Sinclair

Z1

P

25

6--10:35

Eline Berkhof

Gracefull

Numero Uno

Z2

P

29

7--10:42

Marlin Verwoert

Tabitha B&B

Lord Sinclair

Z1

P

26

 

 

 

 

 

 

 

M1 paarden

 

 

 

 

 

 

M1 pony's

 

 

 

 

 

 

M2 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

10:49

pauze (11 min.)

 

 

 

 

 

8--11:00

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

17

9--11:07

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

P

17

10--11:14

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

18

11--11:21

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

P

18

12--11:28

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

17

13--11:35

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

17

14--11:42

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M1

D

17

15--11:49

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

18

16--11:56

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

18

17--12:03

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M1

D

18

12:10

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

18--12:20

Susanne Van Wijk

Dimaggio

Oscar

M2

P

21

19--12:27

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

P

21

20--12:34

Susanne Van Wijk

Dimaggio

Oscar

M2

P

22

21--12:41

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

P

22

22--12:48

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

M2

P

21

23--12:55

Marloes Engel

Belle van Stal Linde

Jerke 434

M2

P

21

24--13:02

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

21

25--13:09

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

M2

P

22

26--13:16

Marloes Engel

Belle van Stal Linde

Jerke 434

M2

P

22

27--13:23

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

22

 

 

 

 

 

 

 

B pony's 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

28--13:30

Alma Jansen

Rango

 

B

E

5

29--13:37

Dana Greve

Boris

 

B

C

5

30--13:44

Alma Jansen

Rango

 

B

E

6

31--13:51

Dana Greve

Boris

 

B

C

6

 

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: 

Oudenalder, B. Van den

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

L1 pony's

(categorie D/E in handicap)

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

32--14:10

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

9

33--14:17

Pricilla Geelhoed

Julio

Impaciente 2

L1

P

9

34--14:24

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

10

35--14:31

Pricilla Geelhoed

Julio

Impaciente 2

L1

P

10

36--14:38

Elize Venneman

Foxy Fashion

Fürst Rousseau

L1

P

9

37--14:45

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

9

38--14:52

Elize Venneman

Foxy Fashion

Fürst Rousseau

L1

P

10

39--14:59

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

10

40--15:06

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

L1

D

9

41--15:13

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1

E

9

42--15:20

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

L1

D

10

43--15:27

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1

E

10

 

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

15:34

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

44--15:44

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

B

P

5

45--15:51

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

B

P

5

46--15:58

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

B

P

6

47--16:05

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

B

P

6

48--16:12

Michelle Daselaar

Enola Elianta

Wup

B

P

5

49--16:19

Jip Schulte

Elegance SB

Singapore

B

P

5

50--16:26

Michelle Daselaar

Enola Elianta

Wup

B

P

5

51--16:33

Jip Schulte

Elegance SB

Singapore

B

P

6

 

 

 

 

 

 

 

L2 pony's

 

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

16:40

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

52--16:50

Megan de Bree

Lancelot

 

L2

C

13

53--16:57

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L2

P

13

54--17:04

Megan de Bree

Lancelot

 

L2

C

14

55--17:11

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L2

P

14

56--17:18

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L2

P

13

57--17:25

Lotte Stringer

Conten

Contender

L2

P

13

58--17:32

Lisette Ter Beek - Nieuwenhuis

Jane

Apache

L2

P

13

59--17:39

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L2

P

14

60--17:46

Lotte Stringer

Conten

Contender

L2

P

14

61--17:53

Lisette Ter Beek - Nieuwenhuis

Jane

Apache

L2

P

14

De Z-rubrieken worden outdoor verreden, het losrijden indoor