Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden RV Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden RV Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 7 oktober 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

10:00

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

7

10:07

Thijs Stringer

Conten

Contender

7

10:14

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

8

10:21

Thijs Stringer

Conten

Contender

8

10:28

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

7

10:35

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

7

10:42

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

7

10:49

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

8

10:56

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

8

11:03

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

8

 

 

 

 

 

Pauze: 11:10 - 11:25 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

11:25

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

11

11:32

Floor Steenbeek

Maximus Aurelius

 

11

11:39

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

12

11:46

Floor Steenbeek

Maximus Aurelius

 

12

 

 

 

 

 

B pony's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

11:53

Sarah Scholten

KRC Shroom

 

3

12:00

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

3

12:07

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

3

12:14

Sarah Scholten

KRC Shroom

 

4

12:21

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

4

12:28

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

4

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel: 12:35 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

13:00

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

 

3

13:07

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

3

13:14

Suzanne Zwerink

 

 

4

13:21

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

4

13:28

Renée Van der Geest

Vitalia Petalí

Balzflug

3

13:35

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

3

13:42

Renée Van der Geest

Vitalia Petalí

Balzflug

4

13:49

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

4

13:56

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

 

3

14:03

Cato Huisman

Aminente

 

3

14:10

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

 

4

14:17

Cato Huisman

Aminente

 

4

 

 

 

 

 

Pauze: 14:24 - 14:40 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:40

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

3

14:47

Wendy Pouw

Peanut

 

3

14:54

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

4

15:01

Wendy Pouw

Peanut

 

4

 

 

 

 

 

M1 pony's en M2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

15:08

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

15

15:16

Adia Vermeulen

Amedijk's Talita

Orchard Boginov

15

15:24

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

16

15:32

Adia Vermeulen

Amedijk's Talita

Orchard Boginov

16

15:40

Joke Stringer

Conten

Contender

19

15:48

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

19

16:56

Joke Stringer

Conten

Contender

20

16:04

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

20

Let op:
 
Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het terrein van Hippisch Centrum Muiderberg, ingang Googweg 9A