Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 7 juli 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 33

Proef 2 nr 34

1

Bianca Bleijenberg - V.d. Heyden

Bleijenberg´s Early Day

Valeron

ZZL

9:30

9:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 25

Proef 2 nr 26

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

Z1

9:38

9:53

2

Daphne Weverling

Fonda

Sorento

Z1

9:46

10:01

3

Nicky Lakeman

LM's Elisa

Wonder Boy SHB

Z1

9:54

10:09

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

1

Sophie Wits

LM´s Thornfield Issy

Longstone Silver Shadow

Z1-D

10:02

10:17

2

Bente Zuidmeer

Ravel

Priory Firelight

Z1-D

10:10

10:25

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze + ring 1 verkleinen

10:18 - 10:38 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze + ring 2 verkleinen

10:32 - 10:52 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 17

Proef 2 nr 19

1

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

10:38

10:53

2

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

10:46

11:01

3

Thijs Stringer

Conten

Contender

M1

10:54

11:09

4

Linda Theebe

Harmony

Dorado

M1

11:02

11:17

5

Pamela Van Geel - Pondes

Carlinka

Dreamcatcher

M1

11:10

11:25

6

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

11:18

11:33

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Nina Marrink

Doerak van de Zonnehoeve

Melle Jerom He Stb 198

M2-E

11:26

11:41

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

1

Floor Steenbeek

NN

 

M2

11:34

11:49

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 1: 11:42 - 11:57 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 2: 11:57 - 12:12 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 21

Proef 2 nr 22

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

11:57

12:12

3

Daphne De Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2

11:05

12:20

4

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

12:13

12:28

5

Jenna Zuidmeer

Genita fan it Pompebled

Ulke

M2

12:21

12:36

6

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

12:29

12:44

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L2

12:37

12:52

2

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

L2

12:44

12:59

3

Michelle Van Vuren

Elite

Sir Oldenburg

L2

12:51

13:06

4

Meaghan Gallagher

NN

 

L2

12:58

13:13

5

Karin Den Riet

Zsanyu

Orame

L2

13:05

x

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel ring 1:

13:12 - 13:30 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel ring 2:

13:20 - 13:45 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

(categorie D/E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Bo Huizing

LM's Akira

Watermill Falcon

L1-D

13:30

13:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 13

Proef 2 nr 14

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L2-D

13:37

13:52

2

Jolijn De Wal

Lm's Bogi

Orchard Boginov

L2-D

13:44

13:59

3

Kimberly Klok

LM's Impression

Ismar

L2-D

13:51

14:06

4

Beaudine Bevers

LM´s Thornfield Issy

Longstone Silver Shadow

L2-D

13:58

14:13

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse L1 dressuur pony's (categorie D/E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

2

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1-E

14:05

14:20

3

Chun Westhoff

Charly

 

L1-B

14:12

14:27

4

Noa Marquardt

LM's Tinkerbell

 

L1-B

14:19

14:34

5

Isabelle Filius

LM's Akira

Watermill Falcon

L1-D

14:26

14:41

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 1: 14:33 - 14:43 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 2: 14:48 - 14:58 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 9

Proef 2 nr 10

1

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

14:43

15:58

2

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

L1

14:50

15:05

3

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

L1

14:57

15:12

4

Sarah Loewy

LM's Casanera

Ronaldo

L1

15:04

15:19

5

Katherine Glasz

Lm's Charlie Brown

Serano Gold

L1

15:11

15:26

6

Denise Brommer

Chica

Vivaldi

L1

15:18

15:33

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

(categorie C/D/E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Olivier Scheerder

Livius

Bernstein

B-E

15:25

15:40

2

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

B-D

15:32

15:47

3

Isabelle Loewy

Lm's Zatoucha

Haarlem

B-E

15:39

15:54

4

Charlotte Zoons

LM's Bronheulog Sunstep

Eyarth Figaro

B-C

15:46

16:01

5

Fleur Dijk

LM's Moos

Justice H.R.

B-D

15:53

16:08

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 1: 16:00 - 16:10 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 2: 16:15 - 16:25 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 5

Proef 2 nr 6

1

Sarah Scholten

Wamita

 

B

16:10

16:25

2

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

16:17

16:32

3

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

B

16:24

16:39

4

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

B

16:31

16:46

5

Monique de Jong

Trix van de Gonda

Onne 376

B

16:38

16:53

6

Arianne Koopmans

Endor H.

Vainquer

B

16:45

17:00

7

Bobbie Hooiveld

LM's Cregor

Painted Black

B

16:52

17:07

8

Isabel Orlemans

Erato De Jeu

Jazz

B

16:59

17:14

9

Angelique Gerges

NN

 

B

17:06

17:21

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitreiking FreeRoad Any Dale Cup: 18:00 uur

 

 

 

 

 

Let op:

 

 

 

 

Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het achterterrein van Hippisch Centrum Muiderberg, 

 

 

 

 

ingang via tennisvereniging De Hakkelaars, Naarderstraatweg 4, Muiderberg.