Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 10,00 per proef

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€  8,00 per proef

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Voorlopige startlijst KNHS dressuur zondag 6 mei 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Eline Van der Horst

Feldblume

 

Z1

09:00

09:16

2

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

Z1

09:08

09:24

 

 

 

 

 

 

 

3

Bianca Prenger - Woutersen

V.i.p.

Krack C

Z1

09:32

09:48

4

Anouk Slabbers

Wesley

Negro

Z1

09:40

09:56

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 27

Proef 2 nr 28

1

Charissa louelle Keet

Wynette

Redford

Z2

10:04

10:28

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 27

Proef 2 nr 28

1

Maud Van Walstijn

Anjershof Memorie

Vita Nova's Celesto

Z2 cat D

10:12

10:36

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 27

Proef 2 nr 28

1

Laura Ravelli

Dicaro

Obelisk

ZZL

10:20

10:44

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze: 10:52 - 11:05 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M2

11:05

11:29

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M1

11:13

11:37

2

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

11:21

11:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

L2

11:53

12:07

2

Nouelle Van Rongen

Hilde balia smh

Baltic VDL

L2

12:00

12:14

 

 

 

 

 

 

 

3

Skylar Bos

Gravin Forêt

Andretti

L2

12:21

12:35

4

Anouk Bouhuys

Domino

Johnson

L2

12:28

12:42

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel:

12:49 - 13:00 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

L1

13:00

13:14

2

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman

L1

13:07

13:21

 

 

 

 

 

 

 

3

Anouk Slabbers

Any Dale's I-Catcher

Action Breaker

L1

13:28

13:42

4

Nina Vos

Rinske Brechtje V.

Beart 411

L1

13:35

13:49

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Chun Westhoff

Charly

 

B cat B

13:56

14:10

2

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B cat D

14:03

14:17

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

B

14:24

14:38

2

Julie Ijsebrands

Wamita

Manhattan

B

14:31

14:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze: 14:52 - 15:02 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

3

Meaghan Gallagher

HBH

 

B

15:02

15:16

4

Renée Van der Geest

Pacamorka

Balzflug

B

15:09

15:23

 

 

 

 

 

 

 

5

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

B

15:30

15:44

6

Cato Huisman

Aminente

 

B

15:37

15:51

 

 

 

 

 

 

 

7

Thijs Stringer

Conten

Contender

B

15:58

16:12

8

Renee Van Santen

Eros

Canturano

B

16:05

16:19

 

 

 

 

 

 

 

9

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

B

16:26

16:40

10

Debby Kieboom

Wamita

Manhattan

B

16:33

16:47

Let op:
 

Door de vele na-inschrijveningen is de aanvangstijd vervroegd naar 9.00 uur.

Hierdoor zijn alle starttijden gewijzigd!

De wedstrijd wordt verreden in de buitenrijbaan naast de binnenrijbaan