Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden RV Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden RV Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 4 november 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

M2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

9:30

Joke Stringer

Conten

Contender

21

9:38

Floor Steenbeek 

Rodolfo

 

21

9:46

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

21

9:54

Joke Stringer

Conten

Contender

22

10:02

Floor Steenbeek

Rodolfo

 

22

10:10

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

22

 

 

 

 

 

M1 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:18

Denise Van Bergen

Irit de Landra

Chippendale

17

10:26

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

17

10:34

Denise Van Bergen 

Irit de Landra

Chippendale

18

10:42

Renske Van 't Boveneind 

Jelmer T

Abe 346

18

 

 

 

 

 

M1 en L2 pony's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:50

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

17

10:58

Anne fleur Groot 

Figaro

Kantje's Appart

13

11:05

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

18

11:13

Anne fleur Groot 

Figaro

Kantje's Appart

14

 

 

 

 

 

Pauze: 11:20 - 11:35 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

11:35

Meaghan Gallagher

La Quinta

 

9

11:42

Lotte Stringer 

Scotch and Soda

Tacorde

9

11:49

Meaghan Gallagher

La Quinta

 

10

11:56

Lotte Stringer 

Scotch and Soda

Tacorde

10

12:03

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

9

12:10

Floor Steenbeek 

Hurricane

 

9

12:17

Maud Hoekstra 

Don Pacino

Viostaverte

10

12:24

Floor Steenbeek 

Hurricane

 

10

12:31

Emma Hoogendijk

Charlie

 

9

12:38

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

9

12:45

Emma Hoogendijk

Charlie

 

10

12:52

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

10

12:59

Thijs Stringer

Conten

Contender

9

13:06

Shannen Van Amsterdam 

Sanne

Sturm

9

13:13

Thijs Stringer

Conten

Contender

10

13:20

Shannen Van Amsterdam 

Sanne

Sturm

10

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel: 13:27 - 14:00 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pony's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

14:00

Chun Westhoff

Charly

 

5

14:07

Jet van Lonkhuijzen

Tarzan

 

5

14:14

Chun Westhoff

Charly 

 

6

14:21

Jet van Lonkhuijzen

Tarzan

 

6

14:28

Carlijne den Breejen 

KCT's Merel 

Mastwood Black Cherry

5

14:35

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

5

14:42

Carlijne den Breejen

KCT's Merel 

Mastwood Black Cherry

6

14:49

Iris Leyds 

Chakira du Bois 

Don Cremello Du Bois

6

14:56

Noor Veenbrink 

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

5

15:03

Annike Slot

Igor 

 

5

15:10

Noor Veenbrink 

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

6

15:17

Annike Slot

Igor 

 

6

 

 

 

 

 

Pauze: 15:24 - 15:34 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

15:34

Cato Huisman 

Aminente

Flemmingh

5

15:41

Renée Van der Geest

Vitalia Petalí

Balzflug

5

15:48

Cato Huisman 

Aminente

Flemmingh

6

15:55

Renée Van der Geest 

Vitalia Petalí

Balzflug

6

16:02

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

El Salvador

5

16:09

Renske De Jong 

Fudge

Cassini II

5

16:16

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

El Salvador

6

16:23

Renske De Jong 

Fudge

Cassini II

6

16:30

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

5

16:37

Renske Van 't Boveneind 

Freedom

Boss

5

16:44

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

6

16:51

Renske Van 't Boveneind 

Freedom

Boss

6

 

 

 

 

 

Pauze: 16:58 - 17:08 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

17:08

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

13

17:15

Anouk Slabbers

Any Dale's I-Catcher

Action Breaker

13

17:22

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

14

17:29

Anouk Slabbers

Any Dale's I-Catcher

Action Breaker

14

17:36

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

13

17:43

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

13

17:50

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

14

17:57

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

14

Let op:
 
Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het terrein van Hippisch Centrum Muiderberg, ingang Googweg 9A.
Door gedeeltelijke afsluiting van de Naarderstraatweg adviseren wij om met trailers/vrachtwagens via de A1 afslag Muiden en dan richting Muiderberg te rijden en niet om de afslag Muiderberg op de A6 te nemen

De 1e proef telt automatisch mee voor de selectie van de indoor Regiokampioenschap van Regio Utrecht.