Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 10,00 per proef

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€  8,00 per proef

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 4 februari 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Joke Stringer

Conten

Contender

M2

09:30

09:46

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M1

09:38

09:54

 

 

 

 

 

 

 

2

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M1

10:02

10:18

3

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

10:10

10:26

 

 

 

 

 

 

 

4

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M1

10:34

10:58

5

Christine Reinhart

Gerbrich van de Singel

Krist 358

M1

10:42

11:06

6

Anouk Slabbers

Gravin Cara C

Uphill

M1

10:50

11:14

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze 11:22 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Carlijne Den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B-D

11:37

11:58

2

Suzy Herders

Bronco

 

B-E

11:44

12:05

3

Chun Westhoff

Charly

 

B-B

3--11:51

6--12:12

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Christa Lyesen

Nighttown

Calvados

L2

12:19

12:40

2

Jocelle Vroege

Ted

Wirbelstein vd H.

L2

12:26

12:47

3

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

L2

12:33

12:54

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Lotte Stringer

Eltieza

Indoctro

L1-E

13:01

13:15

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Jasmijn Van der Knaap

Rango

 

L2-E

13:08

13:22

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurywissel en Pauze:

 13:29 - 13:45 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Anne Griffioen

Tornado

 

M2-D

13:45

14:06

2

Laura Van den Berg

Julia

Moorland's Crack

M2-D

13:52

14:13

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Nicky Lakeman

LM's Elisa

Wonder Boy SHB

M1

13:59

14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Jocelle Vroege

Bloem

 

L1

14:27

14:41

2

Didi Baaij

Bibo Toscana

 

L1

14:34

14:48

 

 

 

 

 

 

 

3

Rebekka Nieuwenhuizen

LM's Daantje

Westpoint

L1

14:55

15:16

4

Suzan Westerdijk

Charlie Brown

Serano Gold

L1

15:02

15:23

5

Emma Van der Steen

LM's Baloubert

Balou Du Rouet Z

L1

15:09

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze: 15.37 - 15.52 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Thijs Stringer

Conten

Contender

B

15:52

16:06

2

Pascalle Schram

LM's Edo

Zeven O

B

15:59

16:13

 

 

 

 

 

 

 

3

Jan Kuijper

Uune

Opium

B

16:20

16:34

4

Caroline van der Werff

Calina

Caruso

B

16:27

16:41

 

 

 

 

 

 

 

5

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

B

16:48

17:09

6

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

B

16:55

17:16

7

Charlotte Ruiter

Feldblume

Strawinsky

B

17:02

17:23