Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 10,00 per proef

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€  8,00 per proef

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 3 juni 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

Klasse ZZL dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 31

Proef 2 nr 32

1

Charissa louelle Keet

Wynette

Redford

ZZL

10:00

10:15

2

Carly Overeem

Golden Rubin-sun

Rubin-Royal

ZZL

10:08

10:23

3

Laura Ravelli

Dicaro

Obelisk

ZZL

10:16

10:31

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Meaghan Gallagher

Breeze

Unesco

Z1

10:24

10:39

2

Bianca Prenger

V.i.p.

Krack C

Z1

10:32

10:47

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 91

Proef 2 nr 92

1

Maud Van Walstijn

Anjershof Memorie

Vita Nova's Celesto

Z2 cat D

10:40

10:55

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze + rijbaan verkleinen

 

 

 

 

 

 

Ring 1: 10:48 - 11:08

 

 

 

 

 

 

Ring 2: 11:03 - 11:23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Anne Uijtewaal

Rik

Vita Nova's Hanassie

M2 cat D

11:08

11:23

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Samantha Van Duuren

Gentleman

Apache

M2 

11:16

11:31

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

M1

11:24

11:39

2

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M1

11:32

11:47

3

Ingrid Bulten

Galaxy

Carosso Vdl

M1

11:40

11:55

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

L1

11:48

12:03

2

Madeleine Dijkstra

Nucarí's Romeo

Nucari

L1

11:55

12:10

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Naomi Gerrits

Speycksbosch Duchesse

De Goede Ree N O N

L1 cat D

12:02

12:17

2

Zoë Roosen

Roosens Muffin

 

L1 cat B

12:09

12:24

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

B cat D

12:16

12:31

2

Dewi Ruzette

Rosalyn

 

B cat D

12:23

12:38

3

Chun Westhoff

Charly

 

B cat B

12:30

12:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze + jury wissel

 

 

 

 

 

 

Ring 1: 12:37 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

L2

13:00

13:21

2

Tirsa Veerman

Hanne

 

L2

13:07

13:28

3

Nouelle van Rongen

Hilde balia smh

Baltic VDL

L2

13:14

13:35

4

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

L2

 - - - 

13:42

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur Paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

B

13:49

14:03

2

Thijs Stringer

Conten

Contender

B

13:56

14:10

3

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

B

14:17

14:31

4

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

B

14:24

14:38

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze: 14:45 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

United

B

15:00

15:14

6

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

B

15:07

15:21

7

Renée van der Geest

Pacamorka

Balzflug

B

15:28

15:42

8

Floor Steenbeek

Maximus Aurelius

 

B

15:35

15:49

9

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

B

15:56

16:10

10

Debbie van Leijenhorst

Dandy

 

B

16:03

16:17

11

Charissa Veerman

Kiara

 

B

16:24

16:38

12

Daisy Hope

fantasio c

Negro

B

16:31

16:45

13

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

B

16:52

16:59

Let op:
 
Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het terrein van Hippisch Centrum Muiderberg, ingang Googweg 9A