Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden RV Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden RV Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 3 februari 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 Jury bij C: Res, M.J.P.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

 

1--09:30

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

19

 

2--09:37

Joke Stringer

Conten

Contender

19

 

3--09:44

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

20

 

4--09:51

Joke Stringer

Conten

Contender

20

 

5--09:58

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

19

 

6--10:05

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

19

 

7--10:12

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

20

 

8--10:19

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

20

 

9--10:26

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

19

 

10--10:33

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

15

 

11--10:40

Nouelle Van Rongen

Hilde balia smh

Baltic VDL

15

 

12--10:47

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

20

 

13--10:54

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

16

 

14--11:01

Nouelle Van Rongen

Hilde balia smh

Baltic VDL

16

 

 

 

 

 

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

 

11:08

pauze (10 min.)

 

 

 

 

15--11:18

Meaghan Gallagher

La Quinta

 

7

 

16--11:25

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

7

 

17--11:32

Meaghan Gallagher

La Quinta

 

8

 

18--11:39

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

8

 

19--11:46

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

7

 

20--11:53

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

7

 

21--12:00

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

8

 

22--12:07

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

8

 

23--12:14

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

7

 

24--12:21

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

7

 

25--12:28

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

8

 

26--12:35

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

8

 

12:42

pauze (10 min.)

 

 

 

 

27--12:52

Wendy Pouw

Peanut

 

7

 

28--12:59

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

7

 

29--13:06

Wendy Pouw

Peanut

 

8

 

30--13:13

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L1 pony's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Cat.

31--13:20

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

7

cat D

32--13:27

Fleur Bos

Nørretelling's Ballou

Marchi

7

cat E

33--13:34

Carlijne den Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

8

cat D

34--13:41

Fleur Bos

Nørretelling's Ballou

Marchi

8

cat E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jurywissel

 

 

 

 

 

Jury bij C: Meeues, T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L2 pony's

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

 

13:48

pauze (12 min.)

 

 

 

 

35--14:00

Yoostje Kruyt

Starwin's Floris

Heitrak's Marvin

11

cat D

36--14:07

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

11

 

37--14:14

Yoostje Kruyt

Starwin's Floris

Heitrak's Marvin

12

cat D

38--14:21

Meaghan Gallagher

Helle Belle Helena

 

12

 

39--14:28

Thijs Stringer

Conten

Contender

11

 

40--14:35

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

11

 

41--14:42

Thijs Stringer

Conten

Contender

12

 

42--14:49

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

 

14:56

pauze (10 min.)

 

 

 

 

43--15:06

Sterre Eeman

Gentleman

Apache

3

 

44--15:13

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

3

 

45--15:20

Sterre Eeman

Gentleman

Apache

4

 

46--15:27

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

4

 

47--15:34

Renske De Jong

Fudge

Cassini II

3

 

48--15:41

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

3

 

49--15:48

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

El Salvador

3

 

50--15:55

Renske De Jong

Fudge

Cassini II

4

 

51--16:02

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

4

 

52--16:09

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

El Salvador

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B pony's categorie B en D

 

 

 

 

 

B pony's categorie E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Cat.

16:16

pauze (10 min.)

 

 

 

 

53--16:26

Chun Westhoff

Charly

 

3

cat B

54--16:33

Flore Bogaardt

Abigail

 

3

cat D

55--16:40

Chun Westhoff

Charly

 

4

cat B

56--16:47

Flore Bogaardt

Abigail

 

4

cat D

57--16:54

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

3

cat D

58--17:01

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

3

cat D

59--17:08

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

4

cat D

60--17:15

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

4

cat D

61--17:22

Annike Slot

Igor

Idocus

3

cat E

62--17:29

Claire Elenbaas

Breezer

Zeppelin

3

cat E

63--17:36

Olivier Scheerder

Livius

 

3

cat E

64--17:43

Annike Slot

Igor

Idocus

4

cat E

65--17:50

Claire Elenbaas

Breezer

Zeppelin

4

cat E

66--17:57

Olivier Scheerder

Livius

 

4

cat E

Let op:
 
Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het terrein van Hippisch Centrum Muiderberg, ingang Googweg 9A.
 

De combinaties in de M rubrieken krijgen, indien er nachtvorst is geweest, de gelegenheid om vanaf 9.00 uur

binnen los te rijden.