Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden RV Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden RV Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 2 december 2018

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

M2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

8:45

Joke Stringer

Conten

Contender

21

Any Dale, RV.

8:53

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

21

Any Dale, RV.

9:01

Joke Stringer

Conten

Contender

22

Any Dale, RV.

9:09

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

22

Any Dale, RV.

9:17

Floor Steenbeek

Rodolfo

 

21

Any Dale, RV.

9:25

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

21

Any Dale, RV.

9:33

Floor Steenbeek

Rodolfo

 

22

Any Dale, RV.

9:41

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

22

Any Dale, RV.

9:49

Eline Geurs

Sterre Van De Posthoeve

Willem Van Steenbergen

21

Stad en Lande Ruiters, RV.

9:57

Daniëlle de Haas

Wenzel

 

21

 

10:05

Cherish Van Wijk 

Red Cool Runner

Red Pebbles

21

Soc. Rijvereniging Vennen, RV.

10:13

Eline Geurs 

Sterre Van De Posthoeve

Willem Van Steenbergen

22

Stad en Lande Ruiters, RV.

10:21

Daniëlle de Haas

Wenzel

 

22

 

10:29

Cherish Van Wijk

Red Cool Runner

Red Pebbles

22

Soc. Rijvereniging Vennen, RV.

 

 

 

 

 

 

Pauze:

10:37 - 10:47 uur

 

 

 

 

 

 

M1 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

10:47

Marloes Engel

Belle Van Stal Linde

Jerke 434

17

Nieuwe Heuvel, RV.

10:55

Daisy Knol

Eyecatcher

Florencio

17

Pampushout, RV.

11:03

Marloes Engel

Belle Van Stal Linde

Jerke 434

18

Nieuwe Heuvel, RV.

11:11

Daisy Knol

Eyecatcher

Florencio

18

Pampushout, RV.

11:19

Tirsa Veerman

Hanne

 

17

Almere R.s.v., RV.

11:27

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

17

Any Dale, RV.

11:35

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

17

Any Dale, RV.

11:43

Tirsa Veerman

Hanne

 

18

Almere R.s.v., RV.

11:51

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

18

Any Dale, RV.

11:59

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

18

Any Dale, RV.

 

 

 

 

 

 

Rijbaan slepen en

jury wissel:

12:07 - 12:22 uur

 

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

12:22

Anouk Slabbers

Golden Lady IIII

Cédric

13

Any Dale, RV.

12:29

Thijs Stringer

Conten

Contender

13

Any Dale, RV.

12:36

Anouk Slabbers

Golden Lady IIII

Cédric

14

Any Dale, RV.

12:43

Thijs Stringer

Conten

Contender

14

Any Dale, RV.

12:50

Juliette Van Rijn

Zonnehoeve's Sonate

Clavecimbel

13

Willis, RV.

12:57

Denise van der Lee 

Ivaldo Mb

Parcival

13

Sportpaarden Amsterdam (SPA), RV.

13:04

Juliette Van Rijn

Zonnehoeve's Sonate

Clavecimbel

14

Willis, RV.

13:11

Denise van der Lee 

Ivaldo Mb

Parcival

14

Sportpaarden Amsterdam (SPA), RV.

13:18

Anouk Slabbers

Any Dale's I-Catcher

Action Breaker

13

Any Dale, RV.

13:25

Anouk Slabbers

Any Dale's I-Catcher

Action Breaker

14

Any Dale, RV.

 

 

 

 

 

 

Pauze: 13:32 - 13:42 uur

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

13:42

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

5

Any Dale, RV.

13:49

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

El Salvador

5

Any Dale, RV.

13:56

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

6

Any Dale, RV.

14:03

Suzanne Zwerink

King Cavelier C

El Salvador

6

Any Dale, RV.

14:10

Wendy Pouw 

Peanut

 

5

Paardenvreugd, RV.

14:17

Jaimy jo Ballantine 

Flanagan

UB 40

5

Hollandsche Manege, De

14:24

Wendy Pouw

Peanut

 

6

Paardenvreugd, RV.

14:31

Jaimy jo Ballantine 

Flanagan

UB 40

6

Hollandsche Manege, De

 

 

 

 

 

 

M1 pony's

 

 

 

 

 

L1 pony's

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

14:38

Quinty Vervetjes 

Joly's Kingston

Kantje's Carter

M1   17

Pampushout, PC.

14:46

Yoostje Kruyt

Starwin's Floris

Heitrak's Marvin

L1      9

Stad en Lande Ruiters, PC.

14:54

Quinty Vervetjes 

Joly's Kingston

Kantje's Carter

M1   18

Pampushout, PC.

15:02

Yoostje Kruyt

Starwin's Floris

Heitrak's Marvin

L1    10

Stad en Lande Ruiters, PC.

 

 

 

 

 

 

Rijbaan slepen en

jury wissel:

15:10 - 15:25 uur

 

 

 

 

 

 

B pony's cat B/C

 

 

 

 

 

B pony's cat D/E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

15:25

Britt Boomgaard

Donja HSL

Eduard

cat C 5

Voornruiters, PC. De

15:32

Chun Westhoff

Charly

 

cat B 5

Any Dale, PC.

15:39

Britt Boomgaard

Donja HSL

Eduard

cat C 6

Voornruiters, PC. De

15:46

Chun Westhoff

Charly

 

cat B 6

Any Dale, PC.

15:53

Damian Mazenier

Kojak van de Wezelse Heihoeve

 

cat C 5

Groenendaal BV, Stal

16:00

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

cat D 5

Any Dale, PC.

16:07

Damian Mazenier

Kojak van de Wezelse Heihoeve

 

cat C 6

Groenendaal BV, Stal

16:14

Noor Veenbrink

Kinghs Beauty Illusion

Rivaldo H

cat D 6

Any Dale, PC.

16:21

Flore Bogaardt

Abigail

 

cat D 5

Any Dale, PC.

16:28

Annike Slot

Igor

Idocus

cat E 5

Any Dale, PC.

16:35

Flore Bogaardt

Abigail

 

cat D 6

Any Dale, PC.

16:42

Annike Slot 

Igor

Idocus

cat E 6

Any Dale, PC.

16:49

Carlijne den Breejen 

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

cat D 5

Any Dale, PC.

16:56

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

cat D 5

Any Dale, PC.

17:03

Michelle Schenkel

Olet's Aron

Nieuwmoeds Patrick

cat D 5

Ronde Venen, PC. De

17:10

Carlijne den Breejen 

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

cat D 6

Any Dale, PC.

17:17

Iris Leyds

Chakira du Bois

Don Cremello Du Bois

cat D 6

Any Dale, PC.

17:24

Michelle Schenkel 

Olet's Aron

Nieuwmoeds Patrick

cat D 6

Ronde Venen, PC. De

 

 

 

 

 

 

Pauze:

17:31 - 17:41 uur

 

 

 

 

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tijd

Ruiter

Paard

Vader

P.nr.

Vereniging

17:41

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

9

Any Dale, RV.

17:48

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

9

Any Dale, RV.

17:55

Maud Hoekstra

Don Pacino

Viostaverte

10

Any Dale, RV.

18:02

Lotte Stringer

Scotch and Soda

Tacorde

10

Any Dale, RV.

18:09

Cato Huisman 

Aminente

Flemmingh

9

Any Dale, RV.

18:16

Niki Van der Wielen 

Chardon

Ulandro

9

Any Dale, RV.

18:23

Cato Huisman 

Aminente

Flemmingh

10

Any Dale, RV.

18:30

Niki Van der Wielen 

Chardon

Ulandro

10

Any Dale, RV.

18:37

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

9

Any Dale, RV.

18:44

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman Z

9

Any Dale, RV.

18:51

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

10

Any Dale, RV.

18:58

Emma Hoogendijk

Charlie

Chatman Z

10

Any Dale, RV.

 

 

 

 

 

 

Let op:
 
Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het terrein van Hippisch Centrum Muiderberg, ingang Googweg 9A.
 

De 1e proef telt automatisch mee voor de selectie van de indoor Regiokampioenschap van Regio Utrecht.