Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

       

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur zondag 2 juni 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

 

Klasse Z1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 23

Proef 2 nr 24

1

Susanne Groenestein

fine tuned c

Krack C

Z1

10:00

10:15

2

Joke Stringer

Conten

Contender

Z1

10:08

10:23

3

Rianda Schurink

Chelso

 

Z1

10:16

10:31

4

Wendy Lee (HC)

Eloniki

Veron

Z1

10:24

10:39

5

Brandy Bos

Izzy-Lo Forêt

Chippendale

Z1

10:32

10:47

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 27

Proef 2 nr 28

1

Chestin Vos

Versaille

Rubiquil

Z2

10:40

10:55

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse Z2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 31

Proef 2 nr 32

1

Lindy van der Weerd

 

 

ZZL

10:48

11:03

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze + ring 1 verkleinen 10:56 - 11:16 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze + ring 2 verkleinen 11:03 - 11:23 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

1

Daphne de Groot

Adventure

Clint Eastwood

M2

x

11:23

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Meaghan Gallagher

Gwendolyn

 

M1

11:16

11:31

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse M2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 19

Proef 2 nr 20

2

Esmée Siesling

N.C. Elegant

London Dance

M2

11:24

11:39

3

Sanne Dillmann

Da Vinci

Van Gogh

M2

11:32

11:47

 

 

 

 

 

 

 

 

Vervolg Klasse M1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

2

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M1

11:40

11:55

3

Renske Van 't Boveneind

Jelmer T

Abe 346

M1

11:48

12:03

4

Stijna Sanders

Jil Sanders

Johnson

M1

11:56

12:11

5

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

12:04

12:19

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse M1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 15

Proef 2 nr 16

1

Yoostje Kruyt

Starwin's Floris

Heitrak's Marvin

M1 cat D

12:12

12:27

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel ring 1: 12:20 - 12:40 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze en jurywissel ring 2: 12:35 - 12:55 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

12:40

12:55

2

Florianne Van Schaardenburgh

Cezanna

Diamond Hit

L1

12:47

13:02

3

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

12:54

13:09

4

Wendy Pouw

Peanut

 

L1

13:01

13:16

5

Joyce Van der Wiel

Figaro

Wynton

L1

13:08

13:23

6

Denise Brommer

Chica

 

L1

13:15

13:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Floor Steenbeek

Jack Call

 

L2

13:22

13:37

2

Meaghan Gallagher

King Cavelier C

 

L2

13:29

13:44

3

Skylar Bos

Just Johnson Forêt

Johnson

L2

13:36

13:51

4

Niki Van der Wielen

Chardon

Ulandro

L2

13:43

13:58

 

 

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 1: 13:50 - 14:00 uur

 

 

 

 

 

 

Pauze ring 2: 14:05 - 14:15 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur pony's 

(categorie D en E in handicap)

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Flore Bogaardt

Abigail

 

B cat E

14:00

14:15

2

Valerie Koster

Amalia's Number One

FS Numero Uno

B cat E

14:07

14:22

3

Lyn Nikkels

Oosteind's El-elin

Goldwind Empire's

B cat D

14:14

14:29

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse B dressuur paarden

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 3

Proef 2 nr 4

1

Mariëlle Pronk

Inca

 

B

14:21

14:36

2

Arianne Koopmans

Endor H.

Vainquer

B

14:28

14:43

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L1 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 7

Proef 2 nr 8

1

Chun Westhoff

Charly

 

L1 cat B

14:35

14:50

2

Annike Slot

Igor

Idocus

L1 cat E

14:42

14:57

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse L2 dressuur pony's

 

 

 

 

 

nr.

Naam

Paard

Vader

Kl.

Proef 1 nr 11

Proef 2 nr 12

1

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L2 cat D

14:49

15:04

Let op:

 

 

 

 

Parkeren voor trailers en vrachtwagens is op het achterterrein van Hippisch Centrum Muiderberg, 

 

 

 

 

ingang via tennisvereniging De Hakkelaars, Naarderstraatweg 4, Muiderberg.

 

 

 

 

Dit ivm transport ponycarrousel Any Dale's Angels.