Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

 

       

 

Alleen contant betalen! Pinnen niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 2 februari 2020

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

Z1, M2 en M1

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Boer, M.S. De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

1--10:00

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

19

2--10:08

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

15

3--10:16

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

20

4--10:24

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

16

5--10:32

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

19

6--10:40

Elyse Vodde

Tinello Tigger

Mondriaan

M2

E

19

7--10:48

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

20

8--10:56

Elyse Vodde

Tinello Tigger

Mondriaan

M2

E

20

9--11:04

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

15

10--11:12

Floor Steenbeek

Jack Call

Foreigner

M1

P

15

11--11:20

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

16

12--11:28

Floor Steenbeek

Jack Call

Foreigner

M1

P

16

11:36

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

13--11:46

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

15

14--11:54

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

16

 

 

 

 

 

 

 

L2 paarden en pony's, B pony's

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Boer, M.S. De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

15--12:02

Annike Slot

Igor

Idocus

L2

E

11

16--12:09

Dana Greve

Boris

 

B

C

3

17--12:16

Annike Slot

Igor

Idocus

L2

E

12

18--12:23

Dana Greve

Boris

 

B

C

4

19--12:30

Alma Jansen

Rango

 

B

E

3

20--12:37

Kiki Manen

Dancer

 

B

E

3

21--12:44

Alma Jansen

Rango

 

B

E

4

22--12:51

Kiki Manen

Dancer

 

B

E

4

 

 

 

 

 

 

 

L1

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Meeües, T.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

12:58

pauze (17 min.)

 

 

 

 

 

23--13:15

Michelle Van Rossum

Breeze

Unesco

L1

P

7

24--13:22

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

P

7

25--13:29

Michelle Van Rossum

Breeze

Unesco

L1

P

8

26--13:36

Cato Huisman

Aminente

Flemmingh

L1

P

8

27--13:43

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

7

28--13:50

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

8

29--13:57

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

7

30--14:04

Niki Van der Wielen

Zesilette

Goodtimes

L1

P

7

31--14:11

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

8

32--14:18

Niki Van der Wielen

Zesilette

Goodtimes

L1

P

8

 

 

 

 

 

 

 

B paarden

 

 

 

 

 

 

Jury bij C: Meeües, T.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

14:25

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

33--14:35

Charlotte Ruiter

GUINDERO

 

B

P

3

34--14:42

Romy Oudshoorn

Zalitha

Pierrot

B

P

3

35--14:49

Charlotte Ruiter

GUINDERO

 

B

P

4

36--14:56

Romy Oudshoorn

Zalitha

Pierrot

B

P

4

37--15:03

Emma Snabilié

Wesley

Negro

B

P

3

38--15:10

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

3

39--15:17

Emma Snabilié

Wesley

Negro

B

P

4

40--15:24

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

4

41--15:31

Suzanne Zwerink

Bigby Star E Z

Big Star JR K Z

B

P

3

42--15:38

Romy Wiering

Eye Catcher

Rhodium

B

P

3

43--15:45

Suzanne Zwerink

Bigby Star E Z

Big Star JR K Z

B

P

4

44--15:52

Romy Wiering

Eye Catcher

Rhodium

B

P

4

15:59

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

45--16:09

Silver Hatt

Indy

 

B

P

3

46--16:16

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

P

3

47--16:23

Silver Hatt

Indy

 

B

P

4

48--16:30

Charlotte Ruiter

La Couronne 3

Lovis Corinth

B

P

4

49--16:37

Eline Kapteijn

Hurricane

Africano XXX

B

P

3

50--16:44

Laurie Linnekamp

Sija

 

B

P

3

51--16:51

Eline Kapteijn

Hurricane

Africano XXX

B

P

4

52--16:58

Laurie Linnekamp

Sija

 

B

P

4