Rijvereniging Any Dale

 

 

 

 

 

 

 

Inschrijfgeld paarden:

€ 12,50 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 10,00 per proef)

 

 

 

 

Inschrijfgeld pony's:

€ 10,00 per proef (leden Rijvereniging Any Dale € 8,00 per proef)

 

       

 

Alleen contant betalen! Pinnen niet mogelijk

 

 

 

 

 

 

 

De starttijden zijn richttijden en kunnen dus wijzigen!!!!

 

       
Startlijst KNHS dressuur B t/m ZZL, zondag 1 december 2019

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A, 1399 EP Muiderberg

 

westrijdsecretariaat: tel. 06 129 26 504

 

 

 

 

     

 

 

Z1 paarden

 

 

 

 

 

 

M2 paarden

 

 

 

 

 

 

M2 pony's

 

 

 

 

 

 

M1 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

1--10:00

Dylan Berends

Triton

Toro 13 Gt

Z1

P

25

2--10:08

Anouk Slabbers

Ibsen B

Wynton

Z1

P

25

3--10:16

Dylan Berends

Triton

Toro 13 Gt

Z1

P

26

4--10:24

Anouk Slabbers

Ibsen B

Wynton

Z1

P

26

10:32

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

5--10:42

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

17

6--10:50

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

21

7--10:58

Meaghan Gallagher

Gwendoline

 

M1

P

18

8--11:06

Floor Steenbeek

Dalton C.r.

Canturano

M2

P

22

9--11:14

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

P

21

10--11:22

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

P

21

11--11:30

Noë Van Doorn

Zinadine Zidane

Cabochon

M2

P

22

12--11:38

Noortje Hatzmann

Zizou

Sir Sinclair

M2

P

22

13--11:46

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

21

14--11:54

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

17

15--12:02

Carlijne Breejen

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

M2

D

22

16--12:10

Fabiënne Molenkamp

Calvin

Carinjo

M1

P

18

12:18

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

17--12:28

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

17

18--12:36

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

17

19--12:44

Meaghan Gallagher

Velvet Gold

 

M1

P

18

20--12:52

Floor Steenbeek

Jack Call

 

M1

P

18

 

 

 

 

 

 

 

L2 paarden

 

 

 

 

 

 

L1 pony's (categorie D/E in handicap)

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

21--13:00

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L2

P

13

22--13:07

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1

E

9

23--13:14

Jasmijn Van der Knaap

Captain Clint

Unaniem

L2

P

14

24--13:21

Flore Bogaardt

Abigail

Doire Mhianaigh Cascade

L1

E

10

25--13:28

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

9

26--13:35

Iris Leyds

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L1

D

9

27--13:42

Annike Slot

Igor

Idocus

L1

E

10

28--13:49

Iris Leyds

KCT's Merel

Mastwood Black Cherry

L1

D

10

 

 

 

 

 

 

 

L1 paarden

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

13:56

pauze (19 min.)

 

 

 

 

 

29--14:15

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

L1

P

9

30--14:22

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

9

31--14:29

Iris Boelhouwer

Elegance SB

Singapore

L1

P

10

32--14:36

Jan Kuijper

Eye Catcher

Rhodium

L1

P

10

33--14:43

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

L1

P

9

34--14:50

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

P

9

35--14:57

Mats Vijverberg

Scotwork Gimli

Lexicon

L1

P

10

36--15:04

Michelle Van Rossum

Fudge

Cassini II

L1

P

10

37--15:11

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

9

38--15:18

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

9

39--15:25

Bloeme Schulte

Scotch and Soda

Tacorde

L1

P

10

40--15:32

Sarah Scholten

Wamita

Manhattan

L1

P

10

 

 

 

 

 

 

 

B Paarden

 

 

 

 

 

 

B Pony's

 

 

 

 

 

 

nr.--tijd

Ruiter

Paard

Vader

Kl.

Cat.

P.nr.

15:39

pauze (10 min.)

 

 

 

 

 

41--15:49

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

5

42--15:56

Danieck Venderbosch

Viggo

Quick Star

B

P

5

43--16:03

Renée Van der Geest

Chardon

 

B

P

6

44--16:10

Danieck Venderbosch

Viggo

Quick Star

B

P

6

45--16:17

Charlotte Ruiter

GUINDERO XIII

 

B

P

5

46--16:24

Romy Wiering

Eye Catcher

Rhodium

B

P

5

47--16:31

Charlotte Ruiter

GUINDERO XIII

 

B

P

6

48--16:38

Romy Wiering

Eye Catcher

Rhodium

B

P

6

49--16:45

Alma Jansen

Rango

 

B

E

5

50--16:52

Dana Greve

Boris

 

B

C

5

51--16:59

Alma Jansen

Rango

 

B

E

6

52--17:06

Dana Greve

Boris

 

B

C

6

De Z-rubrieken worden outdoor verreden, het losrijden indoor