Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 26 mei 2019

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kun je terecht bij Caroline (06-51807539)

 

Naam ruiter/amazone

FNRS Proef

Diploma proef

Pony

 

 

 

 

 

 

Groep 1. proefuitleg F1 in de rijbaan 09:45 uur

 

 

 

10:00

Femke van Vulpen

F1

 

Jasper

10:10

Isis Barbier

F1

 

Tiësto

10:20

Nasma Rahmoun

F1

 

Easter

10:30

Bram Engelbracht

F1

 

Prince

10:40

Stella de Wit

F1

 

Alice

 

 

 

 

 

 

Groep 2. Losrijden 10:50 uur

 

 

 

11:00

Maud van Grondelle

F3

 

Ariel

11:08

Evi Kemmink

F3

 

Bink

11:16

Jools Schouwenaar

F3

 

Tiësto

11:24

Lisa Saltzherr

F3

 

Idefix

11:32

Thyrsha 't Hoen

F3

 

Dakota

11:40

Feline van der Straten

F3

 

Boris

 

 

 

 

 

 

Groep 3. Losrijden 11:50 uur

 

 

 

12:00

Anna Jonckheer

F5

 

Robin Hood

12:07

Anna van Outersterp

F5

 

Bink

12:14

Annelieke Hovers

F5

 

Tiësto

12:21

Elin Hovers

F5

 

Easter

 

 

 

 

 

 

Groep 4. losrijden 12:30 uur

 

 

 

12:40

Bibi van Dijk

F5

 

Robin Hood

12:47

Demi Pappot

F5

 

Dakota

12:54

Yfke Holdinga

F5

 

Boris

13:01

Noor van Bilsen

F5

 

Bink

 

 

 

 

 

 

*Jurywissel*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5. proefuitleg F2 in de rijbaan 13:10 uur

 

 

 

13:25

Myrthe Servaas

F2

 

Snowflake

13:35

Madelief Bowen

F2

 

Idefix

13:45

Sophie Verhoeven

F2

Ja

Sorbonne

13:55

Jesse Defferding

F2

Ja

Jasper

14:05

Carlijn Herweijer

F2

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 6. losrijden 14:15 uur 

 

 

 

14:25

Merel Verheul

F4

 

Ariel

14:32

Fay Wartenbergh

F4

Ja

Dakota

14:39

Aleksandra Oud

F4

 

Robin Hood

14:46

Emilie Ouwehand

F4

 

Idefix

14:53

Puck Luijendijk

F4

 

Kuzco

 

 

 

 

 

 

Groep 7. losrijden 15:00 uur

 

 

 

15:07

Sarah Ouwehand

F4

Ja

Ariel

15:14

Yentle Plokker

F4

 

Prince

15:21

Sterre Langereis

F6

 

Snowflake

15:28

Fay van Diest

F6

Ja

Dakota

 

 

 

 

 

 

Groep 8. losrijden 15:35 uur 

 

 

 

15:45

Femke Tenniglo

F7

 

Ariel

15:52

Dunja Douma

F7

 

Mickey

15:59

Britt Wlligenburg

F8

 

Bink

16:06

Dana Greve

F10

 

Boris

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de A-proeven gereden worden.

Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)