Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 21 januari 2018

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kunt u terecht bij Caroline (06-51807539)

 

EIGEN PONY'S/PAARDEN

 

 

 

 

Groep 1. losrijden 09:30 uur

 

dipl

paard/pony

09:40

Annike Slot

F3

 

Mickey Mouse

09:47

Isabel Mattijssen

F7

 

Zoe

09:54

Jolanda van der Winden

F8

JA

Vancet

10:01

Debby Kieboom

F8

JA

Wamita

10:08

Claire Elenbaas

F9

 

Breezer

 

 

 

 

 

 

Groep 2. losrijden 10:15 uur

 

 

 

10:25

Suzy Herders

F9

 

Bronco

10:32

Sarah Scholten

F9

 

Olav

10:39

Rene van der Geest

F11

 

Petali

10:46

Niki van der wielen

F14

 

Chardon

10:53

Roos Koster

F8

JA

Zoe

 

 

 

 

 

 

LET OP! EIGEN PONY"S PAARDEN GRAAG ZELF
VOOR VOORLEZER ZORGEN

 

 

 

 

 

 

 

MANEGE PONY'S 

 

 

 

 

Groep 3. proefuitleg in de rijbaan 11:00 uur

 

 

 

11:10

Keetie Heydenrijk

F1

 

Prince

11:20

Benthe Blokker

F1

 

Jasper

11:30

Robin de Winter

F1

 

Mon Cherie

11:40

Sarah Ouwehand

F1

 

Alice

11:50

Emilie Ouwehand

F1

 

Prince

12:00

Julia de Nooij

F1

 

Kuzco

12:10

Marit Heldoorn

F1

 

Ferry boy

12:20

Merel Verheul

F1

 

Prince

12:30

Jay Keulemans

F1

 

Jasper

 

 

 

 

 

 

Groep 4. losrijden 12:30

 

 

 

12:40

Donna Herders

F11

 

Tiana

12:47

Noor van Bilsen

F3+1

 

Ariel

12:55

Sterre Langereis

F3+1

 

Cinderella

13:03

Roos de Vries

F3+1

 

Tiesto

 

 

 

 

 

 

* jurywissel*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 4. losrijden 13:11 uur

 

 

 

13:21

Julia Bakker

F3

 

Easter

13:29

Yfke Holdinga

F3

 

Ferry Boy

13:37

Marcia Verwoert

F3

 

Kuzco

13:45

lisanne Reijn

F3

 

Jasper

13:53

Elise Savenije

F3

 

Sorbonne

14:01

Jippe Martijn

F3

 

Sorpresa

 

 

 

 

 

 

Groep 5 losrijden 14:09 uur

 

 

 

14:19

Lise Breunis

F3

 

Easter

14:27

Romyn Rouwendal

F3

 

Cinderella

14:35

Hanna Laudahn

F3

 

Mon Cherie

14:43

Chloe Sminia

F3

 

Idefix

14:51

Floris den Breejen

F3

 

Oxalis

14:59

 Milou Wallet

F3

 

Robin Hood

 

 

 

 

 

 

Groep 6 losrijden 15:07 uur

 

 

 

15:17

Maite Contreras Gimenez

F5

 

Ferry Boy

15:24

Fay van diest

F5

 

Mickey

15:31

Maura van den Bogaard

F5

 

Tiesto

15:38

Vera Kosten

F5

 

Snowflake

15:45

Tess de Roo

F5

 

Idefix

15:52

Michelle Schenkel

F5

 

Alice

 

 

 

 

 

 

Groep 7 losrijden 16:00 uur 

 

 

 

16:10

Duco de Moor

F5

 

Tiesto

16:17

Sacha daems

F5

 

Easter

16:24

Nina Jansen

F5

 

Cinderella

16:31

Jara Brouwer

F5

 

Robin Hood

16:38

Carllijne den Breejen

F8

HC

Merel

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de B-proeven gereden worden.
Startgeld bedraagt 10,- voor gewone proef en 15,- voor een diploma proef.