Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 20 januari 2019

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kun je terecht bij Caroline (06-51807539)

 

Naam ruiter/amazone

FNRS Proef

Diploma proef

Pony

 

 

 

 

 

 

Groep 1. proefuitleg in de rijbaan 9:30 uur

 

 

 

09:45

Floortje Fritz

F1

 

Tiësto

09:54

Madelief Bowen

F1

 

Robin Hood

10:03

Femke van Vulpen    

F1

 

Kuzco

10:12

Armando Idzerda

F1

 

Easter

10:21

Sophie Verhoeven

F1

 

Sorbonne

10:30

Kiki Fritz

F1

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 2. Losrijden 10:40 uur

 

 

 

10:50

Puck Luijendijk

F3

 

Kuzco

10:58

Melissa Bos

F3

 

Snowflake

11:06

Fabienne Hendriks

F3

 

Easter

11:14

Julia de Nooij

F3

 

Robin Hood

11:22

Esmee Bos

F3

 

Cinderella

11:30

Emilie Ouwehand

F3

 

Prince

 

 

 

 

 

 

Groep 3. losrijden 11:38 uur

 

 

 

11:48

Julia Bakker

F3

 

Prince

11:56

Merel Verheul

F3

 

Kuzco

12:04

Fay Wartenbergh

F3

 

Easter

12:12

Mia van Etten

F3

 

Cinderella

12:20

Franca Warmenhoven

F5

 

Dakota

12:28

Noor van Bilsen

F5

 

Ferry boy

 

 

 

 

 

 

Groep 4. losrijden 12:36 uur

 

 

 

12:46

Anna van Outersterp

F5

 

Idefix

12:53

Sterre Langereis

F5

 

Boris

13:00

Dana Greve

F9

 

Bink

13:07

Anna Hin

F9

 

Dakota

13:14

Tjitske Nauta

F9

 

Snowflake

13:21

Marit Kosten

F9

 

Robin Hood

 

 

 

 

 

 

** Jurywissel**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5. proefuitleg in de rijbaan 13:30 uur

 

 

 

13:45

Jools Schouwenaar

F2

 

Sorbonne

13:54

Maud van Grondelle

F2

 

Ariel

14:03

Feline van der straten

F2

 

Cinderella

14:12

Jesse Defferding

F2

 

Jasper

14:21

Lisa Saltzherr

F2

 

Idefix

14:30

Senna van de Steeg

F2

 

Sorbonne

14:39

Lola Jancic

F2 

 

Snowflake

 

 

 

 

 

 

Groep 6. losrijden 14:48 uur 

 

 

 

14:58

Sarah Ouwehand

F4

 

Boris

15:05

Bibi van Dijk

F4

JA

Bink

15:12

Demi Pappot

F4

 

Dakota

15:19

Anna Jonckheer

F4

 

Robin hood

15:26

Robin de Winter

F4

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 7. losrijden 15:33 uur

 

 

 

15:43

Nina jansen

F6

 

Alice

15:50

Marcia Verwoert

F4

 

Boris

15:57

Sterre Broedersz

F4

 

Cinderella

16:04

Yfke Holdinga

F4

 

Easter

16:11

Yentle Plokker

F4

 

Bink

 

 

 

 

 

 

Groep 8. losrijden 16:18 uur 

 

 

 

16:28

Dunja Douma

F6

JA

Alice

16:35

Vera Kosten

F6

JA

Idefix

16:42

Evi veldhuis

F6

JA

Kuzco

16:49

Fay van Diest

F6

 

Mickey

16:56

Femke Tenniglo

F6

 

Dakota

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de A-proeven gereden worden.

Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)