Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 19 januari 2020

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kun je terecht bij Caroline (06 51807539)

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de A-proeven gereden worden.

Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)

  Naam ruiter/amazone Proef Theorie Pony
         
  Groep 1. Proefuitleg F1 in de rijbaan 09:00 uur  
09:15 Jazz Andriessen F1   Robbie EP
09:25 Kiki Sikking F1   Kuzco
09:35 Sam van Houten F1   Idefix
09:45 Miente van der Vlugt F1   Jasper
09:55 Liv Andriessen F1   Robbie EP
10:05 Tika Brandenburg F1   Kuzco
         
  Groep 2. Losrijden 10:15 uur      
10:25 Isis Barbier F3   Tiesto
10:32 Armando Idzerda F3   Easter
10:39 Philine van Lacum F3   Snowflake
10:46 Milou Wallet F3   Cinderella
         
  Groep 3. Losrijden 10:55 uur      
11:05 Julia Koster F3   Ferry Boy
11:12 Kee Nollet F3   Tiana
11:19 Jip Nollet F3   Snowflake
11:26 Fabienne Hendriks F3   Easter
11:33 Bram Engelbracht F3   Idefix
         
  Groep 4. Losrijden 11:40 uur      
11:50 Julia de Nooij F5   Ariël
11:57 Fay Wartenbergh F5   Bink
12:04 Sarah Ouwehand F5   Boris
12:11 Merel Verheul F5   Kuzco
12:18 Bibi van Dijk F6 Ja Robin Hood
12:25 Anna Jonckheer F6   Cinderella
         
  *jurywissel*      
         
  Groep 5. Proefuitleg in de rijbaan 12:40 uur    
12:55 Anniek van Hoof F2   Tiesto
13:04 Myrthe Servaas F2 Ja Ferry Boy
13:13 Feline Holdinga F2 Ja Velvet EP
13:22 Lola Jancic F2 Ja Cinderella
13:31 Cécile van Hoof F2   Idefix
13:40 Madelief Bowen F2 Ja Robin Hood
13:49 Lieke Gerritsen F2 Ja Easter
13:58 Cyara ter Mijtelen F2   Kuzco
         
  Groep 6. Losrijden 14:10 uur      
14:20 Aaliyah El Idrissi F4   Ariël
14:27 Storm van Duijn F4   Boris
14:34 Maud van Grondelle F4   Mickey
14:41 Emilie Ouwehand F4 Ja Prince
14:48 Charlize smits F4   Snowflake
14:55 Jools Schouwenaar F4   Idefix
15:02 Lisa Saltzherr F4   Binck
15:09 Anne Haartsen F4   Tiësto
         
  Groep 7 Losrijden 15:20 uur      
15:30 Fay van Diest F7   Cinderella
15:37 Sterre Langereis F7   Snowflake
15:44 Dunja Douma F8   Mickey
15:51 Britt Willigenburg F8   Ferry Boy
15:58 Femke Tenniglo F8 Ja Ariël
16:05 Evi Veldhuis F8   Easter