Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 15 maart 2020

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kun je terecht bij Caroline (06 51807539)

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de B-proeven gereden worden.

Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)

  Naam ruiter/amazone Proef Theorie Pony
         
  Groep 1. Proefuitleg F1 in de rijbaan 09:00 uur  
09:15 Charlie Martens F1   Easter
09:25 Sam van Houten F1   Jasper
09:35 Dila Ravelli F1   Mon Cherie
09:45 TIka Brandenburg F1   Prince
         
  Groep 2. Losrijden 09:55 uur      
10:05 Philine van Lacum F3   Ariel
10:13 Fabienne Hendriks F3   Easter
10:21 Feline Holdinga F3   Mon Cherie
10:29 Lola van der Voort F3   Mickey
10:37 Benthe Blokker F3   Jasper
10:45 Armando Idzerda F3   Memory
10:53 Lucie van den hout F3   Sorbonne
11:01 Cammi Elias F3   Idefix
         
  Groep 3. Losrijden 11:10 uur      
11:20 Lola Jancic F3   Cinderella
11:28 Thyrsha 't Hoen F3   Abu
11:36 Stella de Wit F3   Easter
11:44 Jip Nollet  F3   Snowflake
11:52 Kee Nollet F3   Tiana
12:00 Lieke Gerritsen F3   Ariel
12:08 Fleur Lam F3   Mickey
12:16 Annika Kolster F3   Tiesto
12:24 Miente van der Vlugt F3   Jasper
         
  Groep 4. Losrijden 12:35 uur      
12:45 Vera Kosten F6 ja Snowflake
12:52 Yfke Holdinga F6   La Quinta EP
12:59 Bibi van Dijk F7   Cinderella
13:06 Noor van Bilsen F7   Bink
         
  *JURYWISSEL*      
         
  Groep 5. Proefuitleg F2 in de rijbaan 13:15 uur  
13:25 Cécile van Hoof F2 ja Iderfix
13:35 Liv Andriessen F2   Robbie EP
13:45 Maxime Kolster F2   Tiesto
13:55 Cyara ter Mijtelen F2 ja Mickey
14:05 Kiki Sikking F2   Idefix
14:15 Anniek van Hoof F2 ja Tiesto
14:25 Jazz Andriessen F2   Robbie EP
         
  Groep 6. Losrijden 14:35 uur      
14:45 Maud van grondelle F4 ja Mickey
14:52 Aaliyah El Idrissi F4   Easter
14:59 Sterre Broedersz F4   Ferry Boy
15:06 Lisa Saltzherr F4 ja Idefix
15:13 Puck Luijendijk F4   Boris
15:20 Julia Koster F4   Kuzco
15:27 Milou Wallet F4   Cinderella
15:34 Jools Schouwenaar F4 ja Ariel
         
  Groep 7. Losrijden 15:45 uur      
15:55 Robin de Winter F5   Boris
16:02 Fay Wartenbergh F5   Ferry Boy
16:09 Sarah Ouwehand F5   Mickey
16:16 Emilie Ouwehand F5   Bink
16:23 Merel Verheul F5   Prince
         
  Groep 8 Losrijden 16:30 uur      
16:40 Dunja Douma F8 ja Twister
16:47 Sterre Langereis F8   Cinderella
16:54 Fay van Diest F8   Memory
17:01 Evi Veldhuis F8 ja Sorbonne
17:08 Britt Willigenburg F8   Ferry Boy
17:15 Femke Tenniglo F9   Ariël