Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 14 oktober 2018

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kunt u terecht bij Caroline (06-51807539)

 

Groep 1. proefuitleg in de rijbaan 9:30 uur

 

 

 

09:45

Feline van der straten

F1

Ferry Boy

 

09:54

Maud van Grondelle

F1

Prince

 

10:03

Jesse Defferding

F1

Robbie

 

10:12

Carlijn Herweijer

F1

Tiësto

 

10:21

Lisa Saltzherr

F1

Idefix

 

10:30

Romée de Wijs

F1

Alice

 

10:39

Jools Schouwenaar

F1

Prince

 

10:48

Senna van de Steeg

F1

Sorbonne

 

10:57

Julie Hulsenbeck

F1

Robbie

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2. Losrijden 11:05 uur

 

 

 

11:15

Julia de Nooij

F3

Mon Cherie

 

11:23

Merel Verheul

F3

Kuzco

 

11:31

Gwyn van Erp

F3

Cinderella

 

11:39

Fay Wartenbergh

F3

Dakota

 

11:47

Julia Bakker

F3

Prince

 

 

 

 

 

 

 

Groep 3. Losrijden 11:55 uur 

 

 

 

12:05

Melissa Bos

F3

Snowflake

 

12:13

Sarah Ouwehand

F3

Kuzco

 

12:21

Sterre Broedersz

F3

Cinderella

 

12:29

Lise Breunis

F3

Alice

 

12:37

Chloë Sminia

F3

Idefix

 

 

 

 

 

 

 

Groep 4. Losrijden 12:45 uur

 

 

 

12:55

Elise Savenije

F3

Kuzco

 

13:03

Thyrsha 't Hoen

F3

Ariël

 

13:11

Esmee Bos

F3

Cinderlla

 

13:19

Puck Luijendijk

F3

Easter

 

13:27

Yentle Plokker

F3

Tiësto

 

 

 

 

 

 

 

** Jury Wissel**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5. proefuitleg in de rijbaan 13:35 uur

 

 

 

13:45

Emilie Ouwehand

F2

Mon Cherie

 

13:54

Fabienne Hendriks

F2

Dakota

 

14:03

Jay Keulemans

F2

Robin Hood

 

14:12

Ella Mae Leslie-Pringle

F2

Ferry Boy

 

14:21

Mia van Etten

F2

Easter

 

 

 

 

 

 

 

Groep 6 losrijden 14:30 uur 

 

 

 

14:40

Franca Warmenhoven

F4

Mickey

 

14:47

Bibi van Dijk

F4

Bink

 

14:54

Noor van Bilsen

F4

Ferry Boy

 

15:01

Marcia Verwoert

F4

Robbie

 

15:08

Romyn Rouwendal

F4

Robin Hood

 

15:15

Lisanne Reijn

F4

Mon cherie

 

 

 

 

 

 

 

Groep 7. losrijden 15:22 uur

 

 

 

15:32

Yfke Holdinga

F4

Idefix

 

15:39

Jenthe van Deursen

F4

Bink

 

15:46

Robin de Winter

F4

Ariël

 

15:53

Sterre Langereis

F5

Tiësto

ja

16:00

Fay van Diest

F5

Dakota

 

16:07

Femke Tenniglo

F6

Snowflake

 

 

 

 

 

 

 

Groep 8. losrijden 16:15 uur 

 

 

 

16:25

Dide Roeten

F5

Idefix

 

16:32

Jara Brouwer

F5

Robin Hood

 

16:39

Vera Kosten

F6

Snowflake

 

16:46

Dunja Douma

F6

Mickey

lid RV

16:53

Evi Veldhuis

F6

Kuzco

 

 

 

 

 

 

 

Groep 9. losrijden 17:00 uur 

 

 

 

17:10

Maite Contreras Gimenez

F7

Ferry Boy

 

17:17

Noor Veenbrink

F8

Alice

lid RV

17:24

Tjitske Nauta

F8

Dakota

 

17:31

Dana Greve

F9

Bink

lid RV

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de A-proeven gereden worden.
Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale.