Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 11 november 2018

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kunt u terecht bij Caroline (06-51807539)

 

Naam ruiter/amazone

FNRS Proef

Pony

Diplomaproef

 

 

 

 

 

 

Groep 1. proefuitleg in de rijbaan 9:30 uur

 

 

 

09:45

Maud van Grondelle

F1

Prince

 

09:54

Sophie Verhoeven

F1

Sorbonne

 

10:03

Romée de Wijs

F1

Robbie

 

10:12

Lisa Saltzherr

F1

Idefix

 

10:21

Rosalie den Breejen

F1

Cinderella

 

10:30

Kiki Fritz

F1

Prince

 

10:39

Floortje Fritz

F1

Sorbonne

 

10:48

Julie Hulsenbeck

F1

Robbie

 

10:57

Madelief Bowen

F1

Idefix

 

11:06

Carlijn Herweijer

F1

Tiësto

 

11:15

Senna van de Steeg

F1

Sorbonne

 

11:24

Jesse Defferding

F1

Robbie

 

11:33

Myrthe Servaas

F1

Ferry boy

 

11:42

Jools Schouwenaar

F1

Idefix

 

11:51

Feline van der Straten

F1

Easter

 

 

 

 

 

 

 

Groep 2. Losrijden 12:00 uur

 

 

 

12:10

Demi pappot

F4

Dakota

 

12:18

Robin de Winter

F4

Ariël

 

12:26

Yfke holdinga

F4

Alice

 

12:34

Bibi van Dijk

F4

Bink

 

 

 

 

 

 

 

Groep 3. Losrijden 12:45 uur 

 

 

 

12:55

Franca Warmenhoven

F4

Mickey

 

13:02

Anna Jonckheer

F4

Robin Hood

 

13:09

Noor van Bilsen

F4

Ferry Boy

 

13:16

Lisanne Reijn

F4

Binck

 

 

 

 

 

 

 

** Jury Wissel**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 4. proefuitleg in de rijbaan 13:23 uur

 

 

 

13:33

Fabienne Hendriks

F2

Snowflake

JA

13:42

Ella Mae Leslie- Pringle

F2

Cinderella

JA

13:51

Mia van Etten

F2

Alice

JA

 

 

 

 

 

 

Groep 5. Losrijden 14:00 uur 

 

 

 

14:10

Fay Wartenbergh

F3

Kuzco

 

14:18

Sarah Ouwehand

F3

Dakota

 

14:26

Julia Bakker

F3

Robin Hood

 

14:34

Sterre Broedersz

F3

Prince

 

14:42

Yentle Plokker

F3

Ariël

 

14:50

Emilie Ouwehand

F3

Sorbonne

 

 

 

 

 

 

 

Groep 6. Losrijden 14:58 uur 

 

 

 

15:08

Fay van diest

F5

Tiësto

 

15:15

Merel Verheul

F3

Kuzco

 

15:22

Amber Kranenburg

F3

Bink

 

15:29

Julia de Nooij

F3

Robin hood

 

15:36

Sterre Langereis

F5

Cinderella

 

 

 

 

 

 

 

Groep 7. Losrijden 15:43 uur 

 

 

 

15:53

Anna van Outersterp

F5

Bink

 

16:00

Dunja Douma

F6

Mickey

 

16:07

Femke Tenniglo

F6

Snowflake

 

16:14

Evi veldhuis

F6

Dakota

 

16:21

Nina Jansen

F6

Alice

 

16:28

Vera kosten

F6

Tiësto

 

 

 

 

 

 

 

Groep 8. Losrijden 16:35 uur 

 

 

 

16:45

Alma jansen

F7

Easter

 

16:52

Lisa van Vliet

F7

Ferry Boy

 

16:59

Tjitske nauta

F8

Dakota

JA 

17:06

Dana greve

F9

Cinderella

 

17:13

Marit Kosten

F9

Robin Hood

 

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de B-proeven gereden worden.
Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)