Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 11 november 2018

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kunt u terecht bij Caroline (06-51807539)

 

Naam ruiter/amazone

FNRS Proef

Diploma proef

Pony

 

 

 

 

 

 

Groep 1. proefuitleg in de rijbaan 10:00 uur

 

 

 

10:15

Bram Engelbracht

F1

 

Kuzco

10:25

Nasma Rahmoun

F1

 

Easter

10:35

Myrthe Servaas

F1

 

Cinderella

10:45

Stella de Wit

F1

 

Alice

10:55

Isis Barbier

F1

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 2. Losrijden 11:05 uur

 

 

 

11:15

Milou Wallet

F3

 

Alice

11:23

Thyrsha 't Hoen

F3

 

Memory

11:31

Fabienne hendriks

F3

 

Prince

11:39

Evi Kemmink

F3

 

Idefix

11:47

Esmee Bos

F3

 

Kuzco

11:55

Emilie Ouwehand

F3

 

Sorbonne

 

 

 

 

 

 

Groep 3. losrijden 12:03 uur

 

 

 

12:13

Mia van Etten

F3

 

Easter

12:21

Ella Mae Leslie Pringle

F3

 

Mickey

12:29

Julia Bakker

F3

 

Prince

12:37

Frederique Hofenk

F3

 

Tiana

12:45

Noor van Bilsen

F5

 

Idefix

12:53

Bibi van Dijk

F5

 

Bink

 

 

 

 

 

 

Groep 4. losrijden 13:00 uur

 

 

 

13:10

Robin de Winter

F5

 

Ariël

13:17

Anna van Outersterp

F5

 

Boris

13:24

Evi Veldhuis

F7

 

Easter

13:31

Tjitske Nauta

F9

 

Dakota

13:38

Dana Greve

F10

 

Bink

 

 

 

 

 

 

*JURYWISSEL* 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5. proefuitleg in de rijbaan 13:45 uur

 

 

 

14:00

Jools Schouwenaar

F2

ja

Tiesto

14:10

Maud van Grondelle

F2

ja

Ariel

14:20

Lisa Saltzherr

F2

ja

Idefix

14:30

Sophie Verhoeven

F2

 

Sorbonne

14:40

Feline van der Straten

F2

ja

Alice

14:50

Senna van de Steeg

F2

 

Jasper

 

 

 

 

 

 

Groep 6. losrijden 15:00 uur

 

 

 

15:10

Marcia Verwoert

F4

 

Robin Hood

15:17

Yfke Holdinga

F4

ja

Boris

15:24

Sarah Ouwehand

F4

 

Dakota

15:31

Demi Pappot

F4

ja

Snowflake

15:38

Fay Wartenbergh

F4

 

Bink

15:45

Yentle Plokker

F4

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 7. losrijden 15:52 uur

 

 

 

16:02

Julia de Nooij

F4

 

Robin Hood

16:09

Anna Jonckheer

F4

 

Boris

16:16

Dunja Douma

F6

ja

Mickey

16:23

Sterre Langereis

F6

 

Cinderella

16:30

Fay van Diest

F6

 

Dakota

16:37

Femke Tenniglo

F6

ja

Ariël

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de B-proeven gereden worden.
Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)