Rijvereniging Any Dale

Startlijst FNRS dressuur pony's zondag 3 november 2019

 

Locatie: Hippisch Centrum Muiderberg, Googweg 9A 1399 EP  Muiderberg

Voor inlichtingen en afmeldingen (ook op de wedstrijddag zelf) kun je terecht bij Caroline (06 51807539

Startlijst pony's 3 november 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naam ruiter/amazone

Proef

Theorie

Pony

 

 

 

 

 

 

Groep 1. Proefuitleg F1 in de rijbaan 09:15 uur

 

09:30

Jazz Andriessen

F1

 

Robbie EP

09:40

Cyara ter Mijtelen

F1

 

Kuzco

09:50

Kiki Sikking

F1

 

Jasper

10:00

Anniek van Hoof

F1

 

Tiësto

10:10

Liv Andriessen

F1

 

Robbie EP

10:20

Isa Hovers

F1

 

Kuzco

10:30

Dila Ravelli

F1

 

Prince

10:40

Cecile van Hoof

F1

 

Jasper

10:50

Femke van Vulpen

F1

 

Kuzco

 

 

 

 

 

 

Groep 2. Losrijden 11:00 uur

 

 

 

11:10

Melissa Bos

F4

 

Snowflake

11:17

Maud van Grondelle

F4

 

Mickey

11:24

Emilie Ouwehand

F4

 

Boris

11:31

Aaliyah El Idrissi

F4

 

Easter

 

 

 

 

 

 

Groep 3. Losrijden 11:40 uur

 

 

 

11:50

Charlize Smit

F4

 

Snowflake

11:57

Jools Schouwenaar

F4

 

Dakota

12:04

Lisa Saltzherr

F4

 

Idefix

12:11

Julia de Nooij

F4

JA

Ariël

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 4 Losrijden 12:20 uur

 

 

 

12:30

Sterre Langereis

F7

 

Snowflake

12:37

Fay van Diest

F7

 

Boris

12:44

Dunja Douma

F8

 

Mickey

12:51

Evi Veldhuis

F8

 

Easter

12:58

Femke Tenniglo

F8

 

Dakota

13:05

Dana Greve

F11

 

Cinderella

 

 

 

 

 

 

*jurywissel*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5. Proefuitleg F2 in de rijbaan 13:15 uur

 

13:25

Feline Holdinga

F2

 

Velvet EP

13:35

Madelief Bowen

F2

 

Robin Hood

13:45

Stella de Wit

F2

JA

Easter

13:55

Lieke Gerritsen

F2

 

Kuzco

14:05

Maxine Kolsters

F2

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 6. Losrijden 14:15 uur

 

 

 

14:25

Isis Barbier

F3

 

Cinderella

14:33

Bram Engelbracht

F3

 

Idefix

14:41

Annika Kolsters

F3

 

Mickey

14:49

Milou Wallet

F3

 

Bink

14:57

Julia Koster

F3

 

Dakota

 

 

 

 

 

 

Groep 7. Losrijden 15:05  uur

 

 

 

15:15

Cammi Elias

F3

 

Mon Cherrie

15:23

Fleur Lam

F3

 

Mickey

15:31

Jesse Defferding

F3

 

Snowflake

15:39

Carlijn Herweijer

F3

 

Tiësto

 

 

 

 

 

 

Groep 8. Losrijden 15:50 uur

 

 

 

16:00

Yentle Plokker

F5

 

Robbie

16:07

Jara Brouwer

F5

 

Dakota

16:14

Sarah Ouwehand

F5

 

Bink

16:21

Fay Wartenbergh

F5

 

Boris

16:28

Robin de Winter

F5

 

Ariël

 

 

 

 

 

 

Groep 9 Losrijden 16:35 uur

 

 

 

16:45

Yfke Holdinga

F6

 

Velvet EP

16:52

Noor van Bilsen

F6

JA

Cinderella

16:59

Anna Jonckheer

F6

 

Boris

17:06

Bibi Van Dijk

F6

 

Bink

17:13

Anna van Outersterp

F6

 

Idefix

De tijden zijn richttijden. Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zie reglement.
Tijden kunnen wijzigen door afmeldingen.
Ditmaal zullen de B-proeven gereden worden.

Startgeld bedraagt 10,- voor leden Rijvereniging Any Dale en 12,50 voor niet leden Rijvereniging Any Dale (alleen per kas!)